Nancy – PSG 1:2 (kon.) | Lorient – Nantes 1:2 (kon.) | Montpellier – Caen 3:2 (kon.)
Bastia – Angers 1:2 (kon.) | Guingamp – Lille 1:0 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:2 (0:2)
Paris Saint-Germain
Sobota 15.10.2016, 17:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty přeji. (18:51:38)

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém hosté kralovali v prvním poločase, kdy se dostali do vedení 2:0. Ve druhém poločase celek z Paříže polevil a domácí dokázali snížit. Žádná další branka ale už nepadla a PSG potvrdilo roli favorita a porazilo Nancy 2:1.

90+4

90+3
    Domácí se ještě snaží a tlačí se dopředu, ale vypadá to, že PSG si své vedení pohlídá a získá cenné tři body.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a v závěru utkání stále prohrávají o gól.

89
    Rohový kop pro Nancy.

89
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jean-Kévin Augustin.

87
    Cavani dostal dobrou přihrávku do vápna, ale nezvládl zpracování a sám se o šanci připravil.

86
    Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain).

84
    Grzegorz Krychowiak postrčil ve vápně domácího hráče, ale rozhodčí byl blízko a penaltu pro Nancy neodpískal!

83
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Benoît Pedretti, přichází Youssef Aït Bennasser.

82
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Diallo Guidileye, přichází Christophe Mandanne.

80
    Rychlá akce PSG skončila ofsajdem. U míče jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet.

79
    Na hřišti se pořádně přitvrdilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Rozhodčí zatím vše řeší domluvou.

77
    Hostům se ve druhém poločase příliš nedaří, ale zatím stále vedou o jednu branku.

75
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.

73
    Thomas Meunier byl v souboji na polovině Nancy hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul. Na tahu jsou domácí fotbalisté.