Wolfsberger – Salzburg 2:2 (kon.) | Rapid – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Admira – St. Pölten 1:1 (kon.)
Sturm Graz – Ried 1:0 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (1:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 15.10.2016, 18:30 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 11. kolo
    Graz svým výkonem sice neoslnila, ale tři body získala.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:0.
    Střely mimo: 9:5.
    Rohy: 5:6.
    Ofsajdy: 1:2.
    Fauly: 14:8. (20:26:29)

Máme za sebou další kolo Tipico Bundesligy, ve kterém nakonec zvítězili domácí hráči SK Sturm Graz nad SV Josko Ried 1:0. Graz byla ve druhém poločase horším týmem, ale v posledních deseti minutách dokázala přidat a nedovolit soupeři nějaký souvislejší tlak. Domácí tým si tak nakonec po trefě Edomonwonyie z 18. minuty připisuje další tři body.

90+4

90+4
    Nezmění to ani žlutá karta, kterou inkasuje Alar.

90+3
    Následná hlavička však končí v zámezí, o vítězi dnešního zápasu je pravděpodobně rozhodnuto.

90+2
    Ke střele se dostala Graz, ale její pokus byl zblokován. Ried tak bude rychle postupovat do útoku.

90+1
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Matič, přichází Lovric.

90+1
    Domácímu týmu se opět podařilo odkopnout míč, Riedu tak zbývá méně a méně času. Navíc je teď na zemi další z jeho hráčů, který se svíjí v křečích.

90
    Dlouhý nákop Riedu konči v rukavicích domácího gólmana, který s rozehráním rozhodně nebude nikam pospíchat.

89
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Walch, přichází Möschl.

89
    Hostům už moc času nezbývá a po tomto ofsajdu jim ho zbývá ještě méně.

88
    Domácímu celku se daří držet míč a šetřit cenné vteřinky. Nyní dokonce přišel zajímavý centr do vápna, ale následně je máván ofsajd.
    87. Střela Zulenchera

87
    Zulencher je opravdu při chuti, jeho střela z dálky nyní minula cíl pouze o pár centimetrů!

86
    Jeho míč však zpracovali hosté, kteří se ihned hnali do protiútoku po pravé straně, ale následný centr opět skončil v náručí domácího brankáře.

85
    Jejich snaha však skončila pouze nepřesným centrem, odkop od brány tak obstará Gratzei.

84
    Na zemi se svíjí Hart, kterému nepříjemnou stopku vystavil Hierländer. Hart je ošetřován a jeho tým mezitím putuje do útoku.

83
    Hostům se nedaří dostat do závěrečného tlaku, domácí zkušeně drží míč a nikam se s ním neženou.