Perm – Lok. Moskva 0:0 (kon.) | Kazaň – Samara 3:0 (kon.) | Spartak – Rostov 1:0 (kon.)
FK Spartak Moskva
1:0 (0:0)
FK Rostov
Sobota 15.10.2016, 18:30 • Otkrytie Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 10. kolo

Z tohoto utkání je to vše, přej Vám příjemný zbytek večera. (20:39:59)

Je dobojováno! Spartak na domácí půdě využil svou přesilovku a ve třiapadesáté minutě se dostal do vedení, když jedinou branku v zápase vstřelil Glušakov. Hosté si i po druhém vyloučení vypracovali možnost na vyrovnání, nicméně ta zůstala nevyužita, a tak Moskvané nakonec vítězí 2:0.

90+2

90+2
    Z tohoto už asi nic nebude. Balón se pohybuje ve středu hřiště a nově na kopačkách domácích hráčů, kteří už jenom čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Na vyrovnání už má Rostov hodně málo času, nad rámec druhé půle se nastavují jen dvě minuty.

90
    Alexandr Jerochin neudržel nervy na uzdě a v přerušené hře si vykoledoval žlutou kartu.

88
    Spartaku se teď daří kouskovat hru a každou vteřinou snižují hostující šance na vyrovnávající branku.

86
    Žlutou kartu dostává Vladimir Granat (FK Rostov).

85
    Na druhé straně si dal Fernando balón na levačku, nicméně mezi tři tyče své zakončení nevtěsnal.
    84.

84
    Tak pozor, málem bylo vyrovnáno! Hosté i v devíti předvedli pěknou kombinaci, kterou zakončil Poloz přihrávkou pod sebe na Nobou, který však zblízka neposlal míč mimo dosah Rebrova! Následnou dorážkou pak neuspěl ani tradičně nepřesně mířící Jerochin.

83
    Hned čtyři domácí fotbalisté běželi na dvojici obránců a brankáře Soslana Džanajeva, který musel předvést kvalitní zákrok prosti střele volného Zé Luíse.

82
    Ananidze druhý zásah Spartaku nepřidal, jeho zakončení jeden z protihráčů zablokoval mimo Džanajevovu branku.

80
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Roman Zobnin, přichází Andrej Ješčenko.

78
    Domácí mají díky dvojnásobné přesilovce na všechno více času a prostoru. Toho mohl využít střídající Melgarejo, který ale zleva nevyzrál na Džanajeva.

76
    Následnou standardní situaci rozehrál Kombarov, hlavičkující Bocchetti ale znovu nasměroval balón jen do Džanajeva.
    74. Červená karta po 2. žluté

74
    A tohle je další obrovská nepříjemnost pro Rostov. Svou druhou žlutou kartu v utkání totiž dostal César Navas a ten jako druhý hostující hráč musí předčasně odejít do sprch.

73
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexandru Gaţcan, přichází Andrei Prepeliţă.