Kroměříž – Petřkovice 0:0 (kon.) | Třebíč – HFK Olomouc 3:0 (kon.) | Líšeň – Zlín B 1:2 (kon.)
Blansko – Hulín 3:1 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 0:1 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 1:1 (kon.)
FK Blansko
3:1 (0:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 15.10.2016, 14:30 • stadion na Údolní, Blansko • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Utkání končí vítězstvím domácího celku, který po změně stran vstřelil zásluhou Jana Koudelky dvě branky z pokutových kopů, třetí pak v 82. minutě přidal Luboš Chloupek. Z Blanska se loučíme a těšíme příště napočtenou. (16:23:11)

90+2

90+2
    Šrom z úhlu vystřelil mimo tři tyče.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Po zaváhání Müllera a poté i Šplíchala se do šance dostal Ondřejka, který však opět minul.
    86. Červená karta

86
    V přerušené hře udeřil D. Pospíšil zcela zbytečně protihráče a po čtyřech minutách pobytu na hřišti vidí červenou kartu.
    86.

86
    Po akci Kučery a následném centru orazítkoval Chloupek břevno!

86
    Střela Kolaříka po rohovém kopu mířila mimo tři tyče.

84
    Trestný kop Číhala pokryl Juran.
    82. CHLOUPEK - 3:1

82
    Blansko právě vstřelilo branku!
    A domácí navyšují své vedení, když se potovou střelou zpoza vápna prosazuje LUBOŠ CHLOUPEK – 3:1.

82
    Domácí naposledy střídají, místo dvougólového střelce Koudelky jde na hřiště D. Pospíšil.

80
    Ve střelecké pozici se na pravé straně ocitl Ondřejka, který zamířil naštěstí pro domácí mimo.

79
    Hlavičku Číhala pokryl pozorný Juran.
    77. KOUDELKA - 2:1

77
    A také podruhé je JAN KOUDELKA úspěšný, tentokrát si na jeho střelu k levé tyči brankář sáhnul, ale míči v cestě do sítě nezabránil – 2:1.