Litoměřicko – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Chrudim – Vyšehrad 6:1 (kon.) | Vltavín – Benešov 4:1 (kon.)
Domažlice – Táborsko akademie 7:0 (kon.) | Dobrovice – Štěchovice 3:2 (kon.) | Tachov – Olympia Radotín 3:1 (kon.)
Jirny – Hořovicko 3:0 (kon.)
FK Litoměřicko
2:0 (1:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 15.10.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 10. kolo

Z tohoto přenosu už je to vše! Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne! (12:13:42)

Hotovo! Litoměřicko poráží Králův Dvůr v utkání České fotbalové ligy 2:0 po brankách Ondřeje Kocourka a Jiřího Kabeleho. V zápase rozhodlo to, že se hosté prezentovali velmi špatně v útoku. Nedokázali (až na jedno nastřelené břevno) více ohrozit Petra Pechatého, který si tak připisuje čisté konto! Byl to duel celkem vyrovnaný, ale klíčové je, že jeho vítězem je domácí mužstvo.

90

90
    Domácí Jiří Kabele má dohráno! Autor druhé branky zápasu přenechá místo na poslední sekundy normální hrací doby Petru Barnatovi.

90
    Domácí fotbalisté se na začátku poslední minuty hry normální hrací doby nikam neženou. Pouze šetří čas a nepouští soupeře jen tak k míči.

88
    Střídání hostů má za cíl pošetřit čas. Odchází Faust a přichází místo něj Šimeček.

88
    V útoku se domácí prezentovali velice dobře, Jiří Krček ve složité situaci odkopl míč do autu.

87
    Hostům už začíná téct do bot, z levé strany bude vhazovat fotbalista Litoměřicka!

86
    Domácí nepospíchali s rozehrávkou po faulu na hráče Litoměřicka, pevně kontrovali hru, a výsledkem byla ztráta balonu Jiřím Kabelem!

85
    Ale na druhé straně jsme mohli vidět také málem třetí branku domácích, která by asi rozhodla o vítězi zápasu. Po centru z pravé strany, ale hlavičkoval hráč Litoměřicka pouze do míst, kde byl připravený Jiří Krček.
    83. Velká šance hostů

83
    Poté co hlavičkoval jeden z hostujících fotbalistů, mohlo být na hřišti Litoměřicka zaděláno na drama. Domácím hráčům ale pomohlo břevno branky Petra Pechatého.

82
    Dohráno má Ondřej Kocourek, střelec úvodní branky ze třetí minuty, kdy se prosadil střelou na vzdálenější tyč branky Jiřího Krčka, nahradí jej Antonín Holub.

81
    Marek Vybíral dostává žlutou kartu. Tento hráč dnes přišel na hřiště se začátkem druhého poločasu.

80
    Na poslední chvíli alespoň na chvíli přerušil obránce domácích dobrou akci hostů. Kralův Dvůr ale zůstává u míče.

79
    Pro hostující fotbalisty utíká čas velice rychle. Domácí hráč byl faulovaný na polovině hřiště a určitě nebudou fotbalisté Litoměřicka spěchat s rozehrávkou!
    78. Skvělá šance domácích

78
    Není to 3:0 a ještě není hotovo. Po výborné přihrávce Jaroslava Procházky z levé strany, nedokázal hráč Litoměřicka zakončit přesně.

77
    Po dobré šanci domácích, kdy hráč Litoměřicka hlavičkoval a brankář Krček musel zasahovat následoval rohový kop Marka Hanuše na přední tyč, třetí branku zápasu ale nepřinesl.