Sparta Rotterdam – Willem II 2:2 (kon.) | Utrecht – GA Eagles 3:0 (kon.) | Eindhoven – Heracles 1:1 (kon.)
Alkmaar – Arnhem 2:2 (kon.) | Groningen – Heerenveen 0:3 (kon.)
FC Groningen
0:3 (0:1)
SC Heerenveen
Sobota 15.10.2016, 20:45Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou! (22:37:41)

A je dobojováno! Druhý poločas moc změnu v obrazu hry nepřinesl. Hosté byli více na míči a to nutilo domácí k častým faulům. V 73. minutě navíc přidal druhou branku svého týmu Larsson a aby toho nebylo málo, o čtyři minuty později inkasoval druhou žlutou kartu Memišević a domácí tak dohrávali v devíti! Toho dokázal využít v 82. minutě Ghoochanneijhad, který tak upravil na konečných 0:3!

90+2

90+2
    Domácí kombinují na vlastní polovině a už jen čekají na závěrečný hvizd sudího.

90
    V dnešním utkání se bude hrát ještě dvě minut nad rámec hrací doby.

90
    Namli ještě vybojoval pro svůj tým rohový kop. Ten však hosté rozehráli na krátko a až po delší době přišel do vápna centr, na který si dokázal naskočit Marzo, ten však hlavou branku minul!

88
    Heerenveen kombinuje před brankou soupeře, do bezprostředního ohrožení se ale zatím nedostal.

86
    O vítězi je už dávno rozhodnuto, utkání se tak již jen spíše dohrává.

85
    I střelec poslední branky odchází ze hřiště, místo něj si na pár minut zahraje Namli.
    82. Reza GHOOCHANNEIJHAD - 0:3

82
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    A je to o tři branky! Hosté využívají početní převahu dvou mužů! Z levé strany přišel pěkný centr, který ještě do vápna prodloužil jeden z hostujících hráčů k úplně volnému REZOVI GHOOCHANNEIJHADOVI, který míč dopravil pouze do prázdné branky!

81
    Druhá změna v sestavě hostí, odchází Larsson a místo něj přišel Veerman.

80
    Zajímavou stadardku si vytvořili také domácí, ale střela van Nieffa úspěch nepřinesla.

79
    Ze standardní situace žádné nebezpečí nevyplynulo, stejně tak ani z následného centru od hostujícího záložníka.

78
    Domácím fanouškům se pochopitelně tahle situace nelíbí a zasypali trávník předměty, které tam nepatří.

77
    Druhou žlutou kartu a tedy následně i červenou vidí za stažení protihráče těsně před vápnem Memišević, domácí tak budou dohrávat v devíti!

76
    Hosté poprvé střídají, autor první branky Zeneli přenechal své místo Slagveerovi.
    73. Sam LARSSON - 0:2

73
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! St. Juste skvěle vybojoval míč na polovině hřiště a krásnou přihrávkou vyslal SAMA LARSSONA do samostatného úniku! Hostující útočník zachoval chladnou hlavu a Padta snadno překonal střelou k pravé tyči!