Spartak Moskva – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Toljatti – Vladivostok 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 3:2 (kon.)
Čerepovec – Minsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Kunlun 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Soči – Omsk 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Dinamo Riga
Sobota 15.10.2016, 16:00 • CSKA Ice Palace, Moskva (kapacita 5600 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (18:34:15)

Československá stopa v dnešním zápase:

Jakub SEDLÁČEK (RIG) – 28 úspěšných zákroků, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 90,3%

Největší čas na ledě: Bogdan Kiselevič 21:06 – Guntis Galvinš 20:50

Branky a nahrávky: 11. Enlund, 36. Osnovin (Panin, Naumenkov), 57. Muršak (Osnovin, Kiselevič) – 18. Darzinš (Mullen), 37. M. Redlihs (J. Redlihs). Diváci: 3500. Rozhodčí: Bondar, Ibatulin – Palej, Ponamarenko.
    CSKA slaví utrápené vítězství nad outsiderem z Rigy.

ЦСКА оказался сильнее @dinamorigaofficial 3:2. Решающую шайбу забросил Ян Муршак foto by @elenarusko

Fotka zveřejněná uživatelem Хоккейный клуб ЦСКА Москва (@hccska),

Hokejisté CSKA se dnes natrápili k výhře nad nejhorším celkem KHL. O rozhodující branku se domácí hráči postarali až tři minuty před koncem. Výborným výkonem se v brance lotyšského týmu prezentoval český brankář Jakub Sedláček.

Skóre zápasu otevřel v 11. minutě po chybě hostujících obránců Jonas Enlund, který proměnil svůj samostatný únik. Dinamu se podařilo poprvé srovnat v závěru prvního dějství, když se při vlastním oslabení trefil Lauris Darzinš.

Po dalším dobývaní branky Sedláček kapituloval v 36. minutě, když Vjačeslav Osnovin šikovně tečoval Paninovu střílenou přihrávku. Uběhlo jen dalších 30 vteřin a bylo znovu vyrovnáno, z dorážky puk za Fasthova záda procpal Mikelis Redlihs.

CSKA se dlouho nedařilo najít na Sedláčkovu branku recept ani ve třetí třetině. Až v 57. minutě se po rychlé akci prosadil slovinský útočník Jan Muršak a rozhodl tak o tříbodové vítězství moskevského týmu.

60:00
    Po skončení zápasu ještě inkasuje menší trest za hraní se zlomenou holí domácí útočník Gennady Stoljarov.

59:40
    Dinamo kombinuje v útočném pásmu, Pujacsova střela od modré čáry končí sražena za brankou.

59:19
    Jakub Sedláček míří z branky, Dinamo se pokusí vyrovnat v šesti hráčích v poli!

59:12
    Puk se dotkl ochranné sítě za Fasthovou brankou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:41
    Ničuškinovi se sice nepovedlo dostat puk do středního pásma, hokejisté CSKA ale získali kotouč na své hokejky.

58:02
    Lotyšskému celku už moc času na vyrovnání nezbývá, Dinamo se ale usadilo s kotoučem v útočném pásmu.

57:37
    Zakázané uvolnění Dinama vrátí hru zpátky před branku Jakuba Sedláčka, vhazovat se bude po levé ruce českého brankáře.
    56:57 Jan MURŠAK - 3:2

56:57
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali! Bogdan Kiselevič zatáhl kotouč po pravém křídle do útočného pásma, po rychlé kličce předal puk na Vjačeslava Osnovina, který našel před brankou volného JANA MURŠAKA a slovinský útočník se nemýlil! Asistence: Vjačeslav Osnovin a Bogdan Kiselevič.

56:48
    Gints Meija nemůže pokračovat v napadání v útočném pásmu, jelikož se hosté dostali do postavení mimo hru.

56:19
    Jekbas Redlihs se vrací z trestné lavice, Riga hraje v plném počtu.

55:39
    Druhé přesilovkové komando CSKA si soupeře dobře rozebralo, následný střela Arťoma Sergejeva nebyla přesná.

Adam Lacek

CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Kiselevič, Kutuzov, Ar. Sergejev, Naumenkov, Panin, Čmychov, Blažijevskij – Da Costa, Kugryšev, Tělegin – Osnovin, Ničuškin, Muršak – Enlund, V. Žarkov, Andronov – Kuzmenko, Světlakov, Stoljarov – P. Karnauchov.
    Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Pujacs, Mullen, Jerofejevs, Galvinš, K. Redlihs, J. Redlihs, Zile – Meija, Shugg, Gillies – Sčastlivyj, Darzinš, M. Redlihs – Indrašis, Skvorcovs, Sestito – Bičevskis, Saulietis, Pavlovs.

Rozhodčí: Bondar, Ibatulin – Palej, Ponamarenko