Mountfield HK – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:1 (kon.)
K. Vary – Slavia 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:0 (kon.)
Písek – Pardubice 4:8 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 8:1 (kon.)
Berani Zlín
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 15.10.2016, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

Utkání je za námi, jediný gól vstřelil v přesilové hře pět na tři Jindra, který tak rozhodl o výhře hostujícího celku. (14:27:48)

59:44
    Zlín je nastěhovaný v útoku, ale ani ke střele to nevede.

59:26
    Domácí hrají v šesti.

59:14
    Jihlavě se daří držet soupeře daleko od svého brankáře.

58:44
    Na druhé straně se snažil o kombinaci v útoku Zlín, ale obrana soupeře funguje na jedničku.

58:15
    Jihlava se opět dostala do zajímavého protiútoku a opět musel tuto situaci řešit Kořének.

58:04
    Tam nyní po jednom ze soubojů zůstává na ledě hráč Dukly, ale již se za pomocí spoluhráčů dostal na střídačku. Doufejme, že bude v pořádku.

57:59
    Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny a PSG se usadilo v útočné třetině.

57:25
    Do samostatného úniku se dostal Matěj Vála, který zkusil bekhendový blafák, ale Kořének si pohlídal mezírku mezi betonama. Zlín je tak stále ve hře.

57:02
    To už ale neplatí, Dukle se podařilo vyhodit kotouč.

56:27
    Zmeškal to vzal na sebe, zatáhl puk do útoku, dokonce i vystřelil, ale bekhendem minul bránu. Zlín však zůstává v útočném pásmu.

55:43
    Jihlava zatím brání výborně, domácí tak nemají moc šancí na usazení se v útoku.

55:22
    Po souboji ve středu hřiště zůstal ležet právě Janošek, který se jen těžce zvedá z ledu.

55:02
    Od modré střílel Janošek, ale jeho střelu bez větších problémů vyrazil Šťastný.

54:37
    Zlínu se stále nedaří dostat se do útočné třetiny a vytvořit si závěrečný tlak.

53:49
    Zlín je poněkud zaskočený a nedaří se mu vymanit z tlaku Jihlavy, ta však většinou střel míjí soupeřovu branku.