Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
5:4 (0:0, 2:3, 2:1 - 1:0)
HC Trutnov
Sobota 15.10.2016, 18:002. liga skupina Západ • 8. kolo

61:00
    Vlci právě vstřelili branku!
    A o vítězi je rozhodnuto, protože hned na začátku prodloužení se do šance dostal TOMÁŠ DEMEL, který Vlkům vystřelil bonusový bod. Asistence: Jiří Peřina, Michal Pavlů.

57:00
    Tak domácím se v závěru utkání podařilo vyrovnat na 4:4, když se prosadil MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Tomáš Čechura, Tomáš Demel.

44:00
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Ale hostující celek velmi rychle odpovídá a opět strhává vedení na svoji stranu. Poprvé v tomto utkání se trefil MARTIN HLAVÁČEK. Asistence: Pavel Malý.

42:00
    Domácí vstoupili do poslední periody skvěle, protože hned na začátku třetiny vyrovnává MAREK FRK. Asistence: Tomáš Brokeš.

39:00
    A pozor, protože hosté přidávají ještě jednu branku a poprvé v utkání jdou do vedení, když se trefil LUKÁŠ VÁCHA. Asistence: Jiří Kysela.

38:00
    Ale i tentokrát hostující Trutnov poměrně rychle vyrovnává. Před koncem druhé třetiny se prosadil zkušený ALEŠ PÍŠA. Asistence: Ondřej Poul, Jaroslav Ukhin.

33:00
    Domácí Vlci jdou znovu do vedení. O další branku se postaral TOMÁŠ BROKEŠ. Asistence: Michal Pavlů.

32:00
    Hosté vyrovnávají na 1:1! Trefil se PETR CHYTRÁČEK. Asistence: Pavel Fedulov, Aleš Píša.

28:00
    A máme tu první branku tohoto zápasu. Prosadil se domácí KAMIL BŘÍŠKA a Vlci jdou do vedení 1:0. Asistence: Michal Pavlů.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 28. Bříška (Pavlů), 33. Brokeš (Pavlů), 42. Frk (Brokeš), 57. Nevyhoštěný (Čechura, Demel), 61. Demel (Peřina, Pavlů) – 32. Chytráček (Fedulov, Píša), 38. Píša (Poul, Ukhin), 39. Vácha (Kysela), 44. Hlaváček (Malý)