Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
HC David Servis Č. Budějovice
6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 15.10.2016, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 8. kolo

Vajgar snížil ve 46. minutě na rozdíl jediné branky, měl šance na vyrovnání, ale promrhal přesilovku a tak domácí nakonec potvrdili svou výhru při powerplay soupeře. (20:16:01)

59:16
    David Servis právě vstřelil branku!
    Autorem gólu do prázdné branky je RUDOLF SUCHÁNEK.

45:15
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Autorem branky je OTA LAZORIŠÁK. Asistence: D. Kohút a Pípal.

40:01

Domácí zvýšili ve 2. třetině opět po dorážkách již na 5:1. Vajgar se do zápasu vrátil 2 slepenými góly bratrů Kohútových. Ve třetí třetině se máme na co těšit!

40:00

37:20
    No pozor! Hosté zadělávají na drama! Už na rozdíl pouze 2 branek snižuje TOMÁŠ KOHÚT. Asistence: Tomáš Bílek.

36:52
    Hosté snižují díky využité přesilové hře! Branku naděje vstřelil DAVID KOHÚT. Asistence: Ota Lazorišák.
    Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

Dnes pokračuje druhá liga! Kdo má radost ➡️ ❤️ #CCMHockey #MadeOfHockey #hokej

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

33:32
    Domácí unikají svému soupeři již na rozdíl čtyřech branek! Další branku domácích střílí JOSEF MATOUŠEK. Asistence: Jiří Hanzal.

26:03
    Domácí se dostávají již do tříbrankového vedení! Čtvrtý gól David Servisu střílí JÍŘÍ HANZAL. Asistence: Jiří Bárta.

20:01

Domácí jsou od úvodu utkání jasně lepší. Po první inkasované brance hosté srovnali krok, ale 2 góly dostali po dorážkách díky nedůrazu před vlastní brankou. Vajgar snížil ke konci 1. třetiny a do prostřední periody vstoupí s půlminutovou přesilovou hrou.

20:00

16:13
    Hostům se krátce po třetí obdržené brance daří snížit! Na 1:3 z pohledu Jindřichova Hradce upravuje ANTONÍN BASTL. Asistence: Marek Vantuch.

15:05
    A po krátké chvíli přichází další, již třetí branka domácích! Formánka z branky Vajgaru vyhnal PATRIK ZAYML. Asistence: Milan Šesták.

12:32
    Ve 13. minutě se domácím daří vstřelit další branka a jejich vedení je nyní dvougólové! Branku vstřelil JIŘÍ BÁRTA. Asistence: Lukáš Chaloupka.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 3. Summerauer (Chaloupka), 13. Bárta (Chaloupka), 16. Zayml (Šesták), 27. Hanzal (Bárta), 34. Matoušek (Hanzal), 60. Suchánek – 17. Bastl (Vantuch), 37. Kohút D. (Lazorišák), 38. Kohút (Bílek T.), 46. Lazorišák (Kohút, Pípal)

HC David Servis Č. Budějovice: Spáčil (Jágr) – Kozák, Chaloupka, Škopek, Zich, Matoušek, Žáček – Fleischmann, Ferebauer, Bárta, Vylíčil, Bílek. Šesták, Summerauer, Suchánek, Marek, Hanzal, Volf, Benda, Babchuk, Zayml.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek (Pírs) – Tržil, Zderadička, Straka, Bureš, Pípal, Farka, Růžek – Beran, Vantuch, Bastl, T. Bílek, Lazorišák, Kundrát, D. Kohút, T. Kohút, Heldák, Nikodým.