Liberec – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Přerov – HK MD Šumperk 1:0 (kon.)
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 15.10.2016, 17:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše. Hezký zbytek soboty a někdy zase na počtenou! (19:09:29)

Je dobojováno! Tři body do tabulky si po fotbalovém výsledku 1:0 připíše domácí Přerov!

57:41
    Adam Rutar (MDS) – vyloučení na 2+10 minut za hrubost + nesportovní chování.

55:53
    Daniel Indrák (PRE) – vyloučení na 2 minuty za podražení.

52:14
    Přerov právě vstřelil branku!
    Teprve v 53. minutě jsme svědky prvního gólu! O ten se postaral domácí DANIEL INDRÁK. Asistence: Jan Štědrý.

48:53
    Současně vyloučeni:
    Tomáš Hanák (PRE) – vyloučení na 2+2 minuty za hrubost.

Adam Rutar (MDS) – vyloučení na 2 minuty za hrubost.
    Robin Kaplan (MDS) – vyloučení na 10 minut za hrubost.

46:55
    Trestné střílení Rachůnek chytá!

46:55
    Jan Kopeček (PRE) fauloval unikajícího hostujícího hráče a v prospěch hostujícího hráče je nařízeno trestné střílení!

46:07
    David Šimanský (PRE) – vyloučení na 2 minuty za sekání.
    Martin Žižlavský (MDS) – vyloučení na 2 minuty za sekání.

40:01

40:00

29:36
    Matyáš Vintr (MDS) – vyloučení na 2 minuty za podražení.

23:47
    Daniel Indrák (PRE) – vyloučení na 2 minuty za faul kolenem.

20:01

V první třetině jsme nebyli svědky žádné branky. Nechme se překvapit, kdo nakonec otevře skóre tohoto utkání.