NY Rangers – San Jose 7:4 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 3:4 (po pr.) | Detroit – Ottawa 5:1 (kon.)
Winnipeg – Boston 1:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
Úterý 18.10.2016, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL
    K podobné akci se Matt Duchene v zápase nedostane...

Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů ze světa sportu se těším na počtenou! (04:04:13)
    Hokejisté Colorada mohli odkráčet do šaten velmi spokojení.

Hity – 22:42

Obhájci Stanley Cupu ve třetím zápase sezóny 2016/17 poprvé okusili hořkost porážky! Coloradu Avalanche totiž podlehli v prodloužení 3:4. Hrdinou utkání se stal Gabriel Landeskog, jenž nejprve v čase 53:28 v přesilovce vyrovnal na 3:3 a hned po 22 sekundách prodloužení utkání rozhodl. Laviny si tak zvedly sebevědomí hodně cenným skalpem.

60:22 Gabriel LANDESKOG - 3:4

60:22
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Colorado vítězí! Do nahození Grigorenka vložil hůl Letang, ovšem puk jen přizvedl a GABRIEL LANDESKOG ho pohotově ze vzduchu uklidil za bezmocného Fleuryho. Asistence: Michail Grigorenko a Erik Johnson.

60:01
    Statistiky po 3. třetině.

Ve třetí třetině vstřelily oba týmy po gólu a za stavu 3:3 se bude prodlužovat. Atraktivní hra 3 na 3 bude zaslouženým vyvrcholením tohoto zajímavého zápasu.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Martinsen se ještě snažil něco změnit na skóre, ovšem jeho pokus byl sražen do rohu.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Puk je mezi střídačkami, hra tedy musela být přerušena.

57:47
    Z pravého kruhu pálil Schultz, Pickard vyráží.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. Kessel (Letang, Bonino), 10. Cullen (Kunitz, Sheary), 50. Daley (Cullen, J. Schultz) – 17. Iginla (MacKinnon, Barrie), 18. Wiercioch (Bourque, Ťutin), 54. Landeskog (Grigorenko, E. Johnson), 61. Landeskog (Grigorenko, E. Johnson)

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Letang, Dumoulin, Daley, Määttä, J. Schultz, Cole – Hörnqvist, Malkin, S. Wilson – Kessel, Bonino, Hagelin – Sheary, Cullen, Kunitz – Kühnhackl, Fehr, Sestito.
    Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Beauchemin, Wiercioch, Ťutin – Iginla, MacKinnon, Landeskog (C) – Duchene, Söderberg, Grigorenko – Bourque, Colborne, Bourque – Comeau, Ben Smith, Martinsen.

Rozhodčí: Romaško, Sutherland – Wheler, Amell

Diváci: 18431