3:6 (0:2, 3:3, 0:1)
HC Sparta Praha
Úterý 18.10.2016, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost. Přeji hezký zbytek večera a těším se zase někdy u textových přenosů, na počtenou! (20:13:46)

Zápas končí a série boleslavských juniorů je u konce, Sparťané jim oplatili páteční porážku a dnes zvítězili 6:3. Ve třetí třetině padla již jen jedna branka, gólový účet uzavřel ve 48. minutě Jakub Wojnar.

59:40
    Vandasovu ránu srazil do rohu Jan Jindra.

59:28
    Milan Dančišin (MBL) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:48
    Marček dostal nabito na modré čáře od Maška, ale nepodržela jej výbava a domácí bek zlomil hůl.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:32
    Tomáš Krátký (SPA) vyloučen na dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

56:00
    Musliu jen prodloužil puk za sebe, tam ale není nikdo v bílozeleném. Vpřed vyráží hosté.

55:11

53:53
    Musliu roztáhl hru na Dančišina, tahle akce ale k ničemu velkému nevedla.

53:11
    Marek Duben (SPA) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

52:31
    Ofsajd Mladé Boleslavi.

52:00

51:25
    Martin Svoboda sebral Maškovu nahrávku, projel po pravé straně a střelou na bližší tyč vyzkoušel Marka.

50:30
    Mlčoch našel diagonálním pasem Luďka Kuncka, tomu se ale zakončení vůbec nepovedlo a puk končí vysoko nad.

50:00
    Martin Jandus (SPA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:00
    Dančišin se probil dopředu, nahodil na bránu a Jindra ještě dorážel. Adam Wolf byl ale připravený.

48:32
    Marek Mlčoch svojí tvrdou střelou srazil na kolena jednoho z blokujících Sparťanů.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 35. Bednařík (Veselý), 37. Krejčík (Musliu, Dančišin), 40. Musliu (Kuncek) – 4. Dubský (Svoboda), 11. Eliáš (Krátký, Svoboda), 28. Chlouba, 32. Svoboda (Jandus, Eliáš), 34. Chlouba, 48. Wojnar (Safin, Jeřábek)

BK Mladá Boleslav: Krofta (32. Marek) – Linhart, Mašek (C), Uřidil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Flynn, Veselý, Bednařík, Jindra
    HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – M. Jandus, Janda, Eliáš, Jeřábek, Duben (C), Vandas, Sedliský – T. Jandus, Svoboda, Seniov, Maršoun, Safin, Komárek, Pejchal, Chlouba, Krátký, Dubský, Wojnar

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Zavřel