Novokuzněck – Čerepovec 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Barys – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 3:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Viťaz 1:2 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Dynamo Moskva
Úterý 18.10.2016, 15:30 • Kazachstan Arena • KHL

Československá stopa

Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:24 (17:58:14)

Statistiky 3. třetiny:
    Střely na branku – 8:10 (27:35)
    Zblokované střely – 6:1 (16:10)
    Vyhraná vhazování – 12:10 (37:29)
    Hity – 8:2 (22:16)

Je konec! Barys Astana poráží Dinamo Moskva nejtěsnějším výsledkem 1:0 a připisuje si tak do tabulky cenné tři body. Jediný gól zápasu vstřelil ve 14. minutě obránce Kevin Dallman. Velkou postavou duelu byl také brankář Barysu Henrik Karlsson, jenž pochytal všech 35 střel soupeře.

59:58
    Obrovský závar před Karlssonem, kdy jsme puk přes shluk těl ani neviděli. Důležité však bylo, že se kotouč nedostal za záda švédského gólmana domácích!

59:49
    Kučin tak o metr netrefil prázdnou hostující klec. Zakázané uvolnění.

59:22
    Fjodorov v obrovské šanci trefil jen klečícího Henrika Karlssona!

59:00
    Branka Dinama je již prázdná!

58:47
    Hosté si berou oddechový čas!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Pomalu se můžeme připravovat na power play Dinama.

56:58
    Další icing domácích. Vhazuje se tedy opět před Karlssonem.

56:50
    Zakázané uvolnění Barysu.

56:14
    Po střele Semjona Kokujova si Karlsson připsal důležitý zákrok. Před dotírajícími hráči soupeře totiž dokázal udržet puk ve výstroji.

55:01
    Dinamo má posledních pět minut na vyrovnání. Barys se naopak bude snažit neinkasovat.

54:48
    Hosté jsou v plném počtu.

54:21
    Střelu Markelova ukryl ve výstroji Lazušin.

53:25
    Ansel Galimov zaútočil ve vlastním oslabení. Dojel až mezi kruhy, ale jeho střela na branku neprošla.
    Bude se volat videorozhodčímu? :-)

52:47
    Bochenski byl hozen na brankovou konstrukci Alexandrem Osipovem, který za to dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Barys.