Vítkovice – Plzeň 4:1 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Sparta – K. Vary 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 18.10.2016, 18:30 • O2 arena • Tipsport extraliga • 12. kolo

56:30
    Domácí jeli ve dvou na jednoho, ale po přihrávce byli faulováni a je tu přesilovka Sparty. Dvě minuty pro Dvořáka za hákování.

49:55
    Stloukal mohl doklepávat puk do odkryté branky, ale byl při tom faulován a hosté si zahrají přesilovku. Mikuš dostává dvě minuty za hákování.

33:40
    Je tu další vyloučení na straně hostů. Pykat tentokrát půjde Stloukal, který dostává dvě minuty za sekání.

26:34
    Teď budou mít Pražané šanci pohnout ukazatelem skóre. Dvě minuty za podražení inkasuje již potřetí Rýgl.

17:27
    Domácí si zahrají přesilovku. Podražením hasil požár v obraně Sparty Forman.

11:52
    Domácí budou hrát znovu přesilovku. Vytvořili si tlak a vynutili si faul. Tím se provinil znovu Rýgl, který inkasuje dvě minuty za hákování.

07:56
    Teď to ale obránce Rýgl přehnal s důrazem a dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka Sparty.

02:55
    Vary budou hrát přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Kudrna.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 15. Kumstát (Pech), 32. Pech (Barinka), 46. Uher (Kudrna) – 20. Mullane (T. Rachůnek)

HC Sparta Praha: F. Novotný – Nedomlel, Čajkovský, Mikuš, Kalina, Gernát, Eminger, Barinka – Ružička, P. Vrána, Ihnačák – Klimek, J. Hlinka, Forman – Kumstát, Pech, Martin Procházka – Uher, Cingel, Kudrna.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Harant, Dujsík, Sičák, Tomáš Dvořák, M. Rohan, Rýgl – T. Rachůnek, Skuhravý, V. Tomeček – Mullane, Tuominen, Mikulík – Kindl, Stloukal, Gorčík – Harkabus, Gríger, Flek.

Rozhodčí: Hejduk, Hradil – Bláha, Špůr