Zlín – Vsetín 5:1 (kon.) | Liberec – Písek 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Jihlava 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 5:0 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 5:0 (kon.) | Sparta – Letňany 2:1 (1:0 po s.n.)
Chomutov – Kladno 5:4 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:0 (kon.)
Mountfield HK – Kolín 6:3 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 20.10.2016, 16:00 • Svijanská aréna v Liberci • Extraliga staršího dorostu • 15. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (18:14:01)

Je dobojováno! Myslím, že se nakonec sportovní štěstěna právem přiklonila na stranu mlydých Tygrů, kteří byli po celou třetí třetinu lepším družstvem a v závěru utkání jim podle mého nebyl uznán regulérní gól.

60:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KUNST.

60:01

Rozhodčí se tedy nakonec rozhodli branku neuznat a nastává tak pětiminutové prodloužení.

60:00

60:00
    Tak to bylo zajímavé! V poslední vteřině se podařilo domácícm dorostencům trefit branku hostí počtvrté, nicméně branka nebyla uznána. Myslím si ovšem, že platit měla, přišla přesně s poslední vteřinou naq světelné tabuli. Sudí se mezi sebou ještě dohadují, ale zjevně zápas dospěje do prodloužení. Oba kapitáni nioméně ještě žádají od rozhodčích vysvětlení, jak si s nepříjemnou a prekérní situací poradí.

59:52
    Wallerovi se podařilo vyhrát vhazování ve středním pásmu, ale s pukem nikam nespěchal a poslal ho jen co nejdál od brány.

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

58:37
    Písek právě vstřelil branku!
    Inu, hosté se po brance a obratu Tygrů nesložili a záhy vyrovnávají. Tím také přibližují utkání k prodloužení, neb se přesně dokázal trefit za Hrstkova záda JOSHUA WALLER. Asistence: Adam Novák.

57:45
    Tak to je pro Písek určitě velmi nepříjemné, inkasovat takto v samém závěru. Poradí si s tím?

57:42
    Tak jsem se spletl. VRATISLAV KUNST s pukem objel Křížovu bránu a puk parádně zakončil do jeho brány. Asistence: Martin Maťátko.

57:34
    Kunst zavezl puk za bránu, ale zatím z toho nic není.

57:17

57:06
    Oddechový čas pro hosty.

56:59
    Tak přeci jen, konečně směřuje puk také před Hrstku.

56:18
    Liberec tráví své oslabení před Křížovou bránou. Hostujícím dorostencům se nedaří osvobodit.

55:45
    I když mají hosté početní převahu, hraje se před jejich bránou.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 20. Chrtek (Šír), 49. Hájek (Šafařovský), 58. Kunst (Maťátko), 61. Kunst – 11. Novák (Waller), 22. Hakl (Hromada), 59. Waller (Novák)

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Aubrecht, Adamec, Charvát, Habermann, Had, Kunst, Ira, Žůrek – Rychlovský, Dospěl, Šír, Mocek, Maťátko "A", Litera, Damašek, Hájek, Chrtek "C", Šafařovský, Bouřil. Trenér: Jiří Kudrna.
    IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Kopenec, Pokorný, Kukla, Hromada, Chval, Lang – Waller, Vokoun, Hakl, Pejša, Novák "A", Přibyl, Šebesta "C", Stauber, Měchura. Trenér: Jindřich Setikovský.

Rozhodčí: Milan Vyštejn – Lukáš Kájínek, Lukáš Podrazil