Celta Vigo – Ajax 2:2 (kon.) | Standard – Panathinaikos 2:2 (kon.) | Šachtar – Gent 5:0 (kon.)
Konyaspor – Braga 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Schalke 0:1 (kon.) | Salzburg – Nice 0:1 (kon.)
Karabach – PAOK 2:0 (kon.) | Liberec – Fiorentina 1:3 (kon.) | Beer Ševa – Sparta 0:1 (kon.)
Inter – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Curych 1:1 (kon.) | Osmanlispor – Villarreal 2:2 (kon.)
Olympiakos – Astana 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 1:0 (kon.)
Young Boys – APOEL 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Qäbälä 1:0 (kon.) | Mohuč – Anderlecht 1:1 (kon.)
Dundalk – Zenit 1:2 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | AS Řím – Austria 3:3 (kon.)
Plzeň – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Rapid – Sassuolo 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Čtvrtek 20.10.2016, 21:05 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Evropská liga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (23:03:37)

Zápas mezi Rapidem Vídeň a Sassuolem končí vcelku spravedlivou remízou 1:1. Domácí ve druhém poločase nenavázali na výkon z úvodu zápasu a prakticky vůbec nebyli nebezpeční směrem dopředu. Nebezpeční byli ovšem paradoxně sami sobě, konkrétně Thomas Schrammel si totiž v 66. minutě vstřelil hlavou "ukázkového" vlastňáka což rozhodlo o konečném výsledku.

90+3
    90+3. Acerbiho střela prolétla jen těsně nad břevnem.

90+3
    A tak to nakonec Acerbi zkusil zpoza vápna a jeho střela prolétla jen těsně nad horní tyčí domácí brány!

90+2
    Hosté v nastavení kontrolují balón, ale Rapid je zatím nepouští ke své šestnáctce.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Další rohový kop Grahovaće už nenašel nikoho z útočících hráčů a dopředu jdou hosté.

88
    Na rohový kop si naskočil Hofmann, který však z úhlu hlavičkou na přední tyč Consigliho nepřekvapil.

87
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Claud Adjapong.

85
    Schwab zkusil vypálit asi z dvaceti metrů, ale střela mu vůbec nesedla.

83
    Domácí již nemohou střídat, takže je pro ně dobrou zprávou, že stoper se může vrátit zpátky do hry.

81
    Christoph Schosswendter byl asi dvě minuty ošetřován přímo na trávníku, hra se hodně kouskuje.

79
    Pellegrini se odhodlal ke střele, ale míč napálil jen do jednoho z bránících hráčů Rapidu.

78
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Federico Ricci.

75
    Vyrovnávací gól obrazu hry příliš neprospěl. Dění na trávníku teď uspává ještě více, ani jeden z týmů se nikam nežene.

73
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Arnor Traustason, přichází Matej Jelić.

71
    Grahovać zkoušel prolomit domácí nemohoucnost střelou z přímého kopu, ale rána se mu nepovedla a šla vysoko nad bránu.