Celta Vigo – Ajax 2:2 (kon.) | Standard – Panathinaikos 2:2 (kon.) | Šachtar – Gent 5:0 (kon.)
Konyaspor – Braga 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Schalke 0:1 (kon.) | Salzburg – Nice 0:1 (kon.)
Karabach – PAOK 2:0 (kon.) | Liberec – Fiorentina 1:3 (kon.) | Beer Ševa – Sparta 0:1 (kon.)
Inter – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Curych 1:1 (kon.) | Osmanlispor – Villarreal 2:2 (kon.)
Olympiakos – Astana 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 1:0 (kon.)
Young Boys – APOEL 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Qäbälä 1:0 (kon.) | Mohuč – Anderlecht 1:1 (kon.)
Dundalk – Zenit 1:2 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | AS Řím – Austria 3:3 (kon.)
Plzeň – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Rapid – Sassuolo 1:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
5:0 (2:0)
KAA Gent
Čtvrtek 20.10.2016, 19:00 • Arena Lviv • Evropská liga • 3. kolo

Děkuji vám že jste s námi sledovali dnešní onlajn a někdy jindy na viděnou. (20:58:07)

A je tu konec dnešního gólově bohatého zápasu ve kterém vítězí tým FK Šachtar Doněck!
    V zápase to však nevypadalo tak jednoznačně, hosté si rozhodně nezasloužili prohrát takovýmhle způsobem.
    Už ve dvanácté minutě se trefil po chybě obrany Kovalenko, v prvním poločase se trefil ještě ve třicáté minutě Ferreyra, který zakončil první poločas.
    Ve druhém poločase byl bleskový start Šachtaru znát, a padl z toho hned po třiceti vteřinách druhého poločasu gól Bernarda. Ve 74. minutě poté vystřídal Taison Bernarda a svým prvním dotykem s míčem zvyšoval již na 4:0. V 85. minutě se ještě trefil Malyšjev.

90+3

90+3
    Špatná přihrávka Stěpaněnka končí na kopačkách hostů.

90+1
    Simon se dostal z levé strany až do vápna kde ztratil míč a následně fauloval Srnu.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Po ošklivém faulu na kapitána Asareho dostává žlutou kartu Eduardo.

89
    Po přihrávce Srny se znovu dostal ke střele Marlos jehož střela měla podobné parametry jako jeho minulá, tentokrát ji však chytl brankář Rinne.

88
    Kučer obral o míč Coulibalyho a rozehrává na Ismailyho.

87
    Taison dostal před vápnem příliš mnoho prostoru a vypálil, avšak jen nad branku.
    85. Maxim MALYŠJEV - 5:0

85
    Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
    A je tu další branka domácích!
    Domácí šli do protiútoku, na Marlose vyslal míč Stěpaněnko, Marlos poté nádherným způsobem našel MAXIMA MALYŠJEVA, který dokončuje potupu hostů.

85
    Srna přistrčil míč na Kučera který odkopává míč na útočnou polovinu.

83
    Konečně se znovu hraje, míč do hry uvedl Pjatov.

82
    Stěpaněnko bude muset být ošetřen. Vypadá to na problém se zády.

81
    Coulibaly fauloval v útočném pokutovém území obránce Šachtaru.

80
    Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Facundo Ferreyra, přichází Eduardo.
    80. Střela Marlose.

David Klier

Branky: 12. Kovalenko, 30. Ferreyra (Marlos), 46. Bernard (Dentinho), 75. Taison (Ferreyra), 85. Malyšjev (Marlos)

Karty:   90. Eduardo (SAC) – 37. Asare (GNT)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:9. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.
    FK Šachtar Doněck: Pjatov – Srna (C), Kučer, Rakyckyj, Ismaily – Marlos, Stěpaněnko, Malyšjev, Bernard (74. Taison) – Kovalenko (38. Dentinho) – Ferreyra (80. Eduardo).
    Náhradníci: Kanibolockij – Butko, Dentinho, Ordec, Eduardo, Taison, Borjačuk.

KAA Gent: Rinne – S. Mitrović, Gershon, Foket – Saief, Renato Neto, Van der Bruggen (65. R. Ibrahim), Asare (C) – Simon, Perbet (46. Coulibaly), Milićević (72. Dejaegere).
    Náhradníci: Thoelen – Coulibaly, Dejaegere, Nielsen, R. Ibrahim, Esiti, Ndongala.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Stephen Child, Adam Nunn (vš. ENG)