Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 21.10.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 14. kolo

64:47
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Laš dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hrát se bude čtyři na tři.

57:23
    A další vyloučení. Tentokráte na hostující straně. Ostřížek zahákoval kapitána Trávníčka a už putuje na trestnou lavici.

54:53
    Další trest pro domácí. Pavlík dostává dvě minuty za sekání a hosté budou hrát pět na tři.

53:19
    Síly na ledě se ale srovnají, Gula inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

52:25
    Jakub Herman nyní zbytečně oslabuje svůj tým a nabízí domácím přesilovou hru, když se dopustil sekání.

46:21
    Litvínov bude mít k dispozici další početní výhodu, David Ostřížek dostává dvě minuty za podražení a už pyká na lavici hanby.

42:34
    Hosté hráli v šesti a dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Fořt.

37:51
    Karel Kubát vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Hosté si tak zahrají další přesilovou hru.

25:06
    Hanáci si zahrají přesilovou hru. Martin Hanzl krosčekoval Jana Jaroměřského a už sedí na trestné lavici.

21:29
    Za vražení na hrazení je vyloučen hostující Ostřížek a VERVA si zahraje přesilovou hru.

14:19
    Nyní si přesilovou hru zahraje Litvínov. Skladaný dostal dvě minuty za podražení.

12:12
    Navíc budou Litvínovští hrát ve čtyřech. Martin Hanzl inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a už sedí na lavici hanby.

04:03
    Síly na ledě se ale srovnají. Juraj Mikúš zahrál na Trávníčka vysokou holí a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

03:15
    Je tu první vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici za držení protihráče putuje Pavelka a VERVA se tak bude bránit ve čtyřech hráčích.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. T. Pavelka (Lukeš, V. Hübl), 59. Sörvik (Lukeš, V. Hübl), rozh. náj. Válek – 13. J. Mikúš (Laš, J. Knotek), 15. J. Knotek (Jaroměřský, Laš)