Třinec – Hodonín 2:6 (kon.) | Litoměřice – Interobal Plzeň 5:8 (kon.) | Hradec Králové – Česká Lípa 2:2 (kon.)
Sparta – Vysoké Mýto 4:5 (kon.)
Sparta Praha
4:5 (1:4)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 21.10.2016, 20:30 • Arena Sparta • 1. Futsal liga • 6. kolo

A je tu konec dnešního zajímavého utkání, ve kterém zvítězil hostující tým 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto!
    V prvním poločase vyhráli hosté pohodlně 4:1 a vypadalo to, že s výhrou nebudou mít problémy. Sparťané byli však proti, a hned tři minuty po začátku druhé poloviny zápasu se trefil Jakub Killián, poté vrátil třígólové vedení Nejzbachu Michalec, poté se trefil David Jošt z pokutového kopu a šest minut před koncem se Sparta dotáhla na Nejzbach po brance Doši, to však bylo vše co sparťané dokázali a odchází z tohoto zápasu poražení 4:5. (22:15:31)

39:59
    David Frič trefil z autu v poslední vteřině břevno!

39:38
    Do hry zasáhne i David Frič!

Fauly Sparta 5:4 Nejzbach

39:38
    Oddechový čas pro domácí.

39:29
    Právě Doša se snažil rychle rozehrát aut na Jošta, mířil však za něj.

39:07
    Jošt vyslal skvělou přihrávku před branku na Došu, vyběhnutý Gerčák mu však zabránil ve střele.

38:24
    David Jošt se pokusil obejít svého strážce, to se mu nepovedlo a ztrácí míč.

37:49
    Jakub Kilián zajel na útočné polovině do Vondrážky a je z toho žlutá karta pro něj a 5. faul Sparty.

37:49
    Michalec vyvezl míč z vlastní poloviny až do rohu hřiště odkud zakončoval na Mareše, ten byl pozorný.

36:45
    To byla skvělá akce sparťanů!
    Brunovský poslal ze středu hřiště míč na levo na Jana Křemena, který ještě vrátil Brunovskému před branku, ten však míč do branky uklidit nedokázal!

36:39
    Zdeněk Sláma si znovu dělal prostor na střelu ale než stačil vypálit míč mu vypíchl Michalec.

35:46
    Sparťané se dostali do protiútoku tři na jednoho, Miroslav Rott však situaci dobře nevyhodnotil a přihrál jen na obránce Nejzbachu.

35:07
    Rána Šabaty z rohu hřiště byla ještě tečována, je z toho totiž roh.

35:00
    Martin Mareš chytá rohový kop Vladyky.
    34:34 DOŠA - 4:5

34:34
    Sparta právě vstřelila branku!
    A už je to jen o jeden gól!
    Doša přihrál na půlku na PETRA TICHÉHO, který si udělal místo na střelu a uklidil míč do levého rohu branky Gerčáka. Asistence: Doša

34:17
    Další dlouhý nákop brankářů hostů skončil u Mareše.

David Klier

Branky: 14. Jošt, 24. Kilián (Jošt), 28. Jošt (pen.), 35. Tichý (Doša) – 13. Michalec (Vladyka), 16. Novák (Vladyka), 18. Vladyka (Šabata), 20. Vladyka, 27. Michalec (Šabata)

Karty:   38. Kilián (SPA)

Sparta Praha: Mareš, (Vozár) – Kilián, Doša, Vodecký, Jošt, Šafář, Brunovský, Sláma (C), Hanzlík, Tichý, Rott, Křemen
    Trenér: David Frič

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák – Sklenář, Jeníček, Michalec, Vágner (C), Novák, Ráliš, Vladyka, Vácha, Šabata, Vodrážka, Koblasa
    Trenér: Roman Páral

Rozhodčí: Jiří Lasch, Jan Novotný