VŠB-TU Ostrava – Atraps-Hombres Brno 2:1 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Nasan Brno 6:0 (kon.) | Hodonín B – Vyškov 5:5 (kon.)
VSK VŠB-TU Ostrava
2:1 (1:1)
FC Atraps-Hombres Brno
Pátek 21.10.2016, 20:00 • Sportovní hala VŠB Ostrava • 2. Futsal liga východ • 2. kolo

Další kolo je na programu 28.10.2016. (21:36:43)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost při komentování dnešního zápasu a těším se zase někdy u futsalu napočtenou.

Domácí si z dnešního zápasu připisují 3 body, když dokázali porazit soupeře z Brna. ostravské VŠB skórovalo ve 14. minutě 1 poločasu a poté i ve 14. minutě druhého dějství. Hostě se sice jedné branky dočkali, ale to jim na dnešní jakýkoliv zisk bodů nestačilo.

40
    Vít Krzmieň vykopl míč, trefil ruku hostujícího hráče, odkud se míč odrazil až na roh.To se nelíbí hráčům VŠB.

40
    Pospíšil vytasil míč, který směřoval do jeho svatyně.

39
    Martin Kapsa vyzkoušel své štěstí, ale branku minul o zhruba metr.

39
    Je tomu tak, hosté hrají s prázdnou brankou.

39
    Oddechový čas pro hosty. Zároveň to vypadá, že Václav Večeřa již zůstane na střídačce.