Bournemouth – Tottenham 0:0 (kon.) | Arsenal – Middlesbrough 0:0 (kon.) | Burnley – Everton 2:1 (kon.)
Hull City – Stoke 0:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Swansea – Watford 0:0 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.) | Liverpool – West Brom 2:1 (kon.)
Swansea City
0:0 (0:0)
Watford FC
Sobota 22.10.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 9. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:55:37)

Fauly: 15:16.

Dnes jsme branku neviděli. Především ve druhém poločase oba týmy předvedly pohlednou hru plnou rychlých akcí. Na obou stranách bylo k vidění hlavně tedy ve druhé půli několik příležitostí, ale Sigurdsson ani Llorente na jedné straně a Ighalo s Deeneym na straně druhé síť nerozvlnili. Swansea si tak připisuje končeně bod po čtyřech prohrách v řadě. Pro rozjetý Watford je bod ze stadionu předposledního týmu málo.

90+3

90+3
    Lukasz Fabianski musel ještě i ve třetí minutě nastavení zasahovat. Adlene Guedioura tlačil míč na zadní tyč, ale ten mu sklouzl z kopačky a tak skončil jen ve středu, kde byl právě polský brankář.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Volný přímý kop tentokrát rozehrál Sigurdsson, který hledal Llorenteho. Ten byl ale střežen hned několika obránci a míč se k němu tak nedostal.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se dostal k míči Bastón, který byl na polovině soupeře faulován a ještě vybojoval volný přímý kop pro svůj tým.

89
    Z následné akce už ten rohový kop pro Swansea byl. K míči se postavil Barrow, ale trefil jen prvního bránícího hráče a do protiútoku se hnali hosté. Britton jako poslední hráč v obraně musel vytlačit soupeře z palebné pozice a to se mu podařilo.

88
    Llorente si přehodil míč na hranici vápna na pravou nohu a vypálil. Jeho střelu však tečoval jen jeho spoluhráč mimo tři tyče a tak domácí nebudou mít ani rohový kop.

87
    Ighalo si pomohl při zpracování ve vápně rukou a nemohl tak pokračovat ve svém útočení. Byl však blízko zakončení a velmi se rozčiluje.

86
    Holebas byl velmi agresivní v souboji a Kingsley skončil na trávníku. Po krátké potyčce mezi oběma hráči se opět pokračuje ve hře.
    84. Gylfi Sigurdsson pálil do tyče

84
    Domácí mohli jít šest minut před koncem do vedení. Barrow přiťukl míč do středu na Sgurdssona, který orazítkoval tyč!

83
    Lukasz Fabianski nyní zaváhal při centru z levé strany. Nechal spadnou míč za sebe, ale neštěstí pro něj tam byl jen Mawson.

82
    Modou Barrow centroval nyní až na zadní tyč, kde byl zcela sám Kingsley, ale ten netrefil čistě míč a po kopačce se mu sklouzl mimo hrací plochu.

81
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy na vstřelení branky a získání třech bodů z dnešního zápasu.

80
    Watford se najednou přesunul až do vápna domácího týmu. Behrami si v nepřehledné situaci chtěl vymodlit další faul na hranici vápna, ale rozhodčí byl v dobré pozici a nepíská.

79
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Adlène Guedioura.