Vyšehrad – Zápy 0:1 (kon.) | Olympia Radotín – Chrudim 1:0 (kon.) | Písek – Litoměřicko 1:2 (2:3 po pen.)
Benešov – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Králův Dvůr – Jirny 0:0 (4:5 po pen.) | Hořovicko – Tachov 0:1 (kon.)
po penal. (2:3)
FC Písek
1:2 (1:0)
FK Litoměřicko
Sobota 22.10.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 11. kolo

Je konec. Domácí po dnešku odchází jako poražení, i když mohli mít tři body, nakonec se musí spokojit s bodem jedním. Písečtí sice v prvním poločase svého soupeře zatlačili, nicméně hráči Litoměřicka ve druhé půli předvedli diametrálně odlišný výkon a zaslouženě srovnali stav. Bonusový bod pro Litoměřicko vystřelil Jakub Grunert. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:27:15)

90+1
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FK Litoměřicko.

JAKUB GRUNERT si připisuje vítěznou penaltu.

5. série
    2:3
    Zaman poslal svou střelu do tyče, je konec.

4. série
    2:3
    Šraga přestřelil.

4. série
    2:3
    Milec zvolil kratší rozběh a zamířil do míst, kde byl Měsíček.

3. série
    2:3
    Grunert zamířil do středu brány.

3. série
    2:2
    Měsíček vystihl střelu Řeháka a míč vyrazil.

2. série
    2:2
    Křeček je dalším úspěšným střelcem.

2. série
    2:1
    Edge se štěstím prostřelil brankáře Litoměřicka, který si sáhl na balón.

1. série
    1:1
    Kabele také dává, přesně k tyči.

1. série
    1:0
    Voráček s pomocí horní tyče proměňuje první penaltu.

Střílení penalt začíná.

90+1
    Druhý poločas skončil.

90
    František Němec měl na kopačce pravděpodobně rozhodující gól utkání, když po úniku dokázal obehrát i brankáře Měsíčka, ale zakončení k bližší tyči minulo brankovou konstrukci. Domácí hráč si tak vyslechl hodně hlasitý povzdech všech přítomných.

87
    Blíží se závěr druhé půle a vše nasvědčuje tomu, že o vítězi budou muset rozhodnout pokutové kopy.

85
    Na hřišti se oproti první půli hodně přiostřilo. Ondřej Kocourek dostává napomenutí v podobě žluté karty.

83
    Martina Helda na hřišti nahradí František Němec.

81
    Po standardní situaci vznikla další nebezpečná situace, domácí obrana tyto horké chvíle nakonec ustála.