Hr. Králové – Teplice 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 4:5 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:1 (5:4 po pen.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 2:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:4 (kon.)
Slavia – Opava 2:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 0:0 (6:5 po pen.)
FC Zbrojovka Brno
4:5 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 22.10.2016, 11:00 • Brněnské Ivanovice - umělá tráva, Brno • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

Brno ve druhém poločase dokázalo třemi góly v řadě za stavu 1:2 otočit na svou stranu, jenže Slovácko to nepoložilo a nejen, že vyrovnalo, v poslední minutě ale navíc dokázalo strhnout vítězství na svou stranu, když se podruhé v zápase prosadil hrdina Marek Janša. (15:37:05)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Sedlmajer (FC Zbrojovka Brno).

90
    Marek Janša během oslavy gólu sundal dres a vzápětí viděl žlutou kartu.
    90. Marek JANŠA - 4:5

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!

Po přímém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval MAREK JANŠA a z blízkosti míč dorazil do brány. Marek Janša vstřelil svůj druhý gól v utkání a v poslední minutě strhl vedení na stranu Slovácka, které těsně před koncem vede 5:4!

90
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází David Hrabina.

87
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Ondřej Čajka, přichází Agon Hani.

85
    Rozhodnout nádherné a dramatické utkání mohl Martin Zikl, sám před Matoušem Trmalem ale nedokázal pěknou akci zakončit gólem!

82
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Daniel Chytil, přichází Filip Krejčík.
    78. Marek JANŠA - 4:4

78

MAREK JANŠA dostal dobrou přihrávku do pokutového území a krásnou diagonální střelou na vzdálenější tyč vyrovnal na 4:4!

76
    Žlutou kartu dostává David Gabčo (1.FC Slovácko).
    71. Ondřej DOUBRAVSKÝ - 4:3

71
    Brno právě vstřelilo branku!

Křížův centr propadl až na zadní tyč, kde byl ve správný čas na správném místě střídající ONDŘEJ DOUBRAVSKÝ a míč dorazil do brány. Brno otáčí vývoj a vede 4:3!
    70. Ondřej DOUBRAVSKÝ - 3:3

70

Skvělou práci odvedl Martin Zikl, který hlavou přiťukl míč na ONDŘEJE DOUBRAVSKÉHO, a ten tvrdou střelou zamířil přesně do černého. Brno dvěma slepenými góly vyrovnává na 3:3!
    67. Martin KROPÁČEK - 2:3

Jan Číhal

Branky: 49. Janošek, 67. Kropáček, 70. Doubravský, 71. Doubravský – 4. Janša, 55. Tkáč, 57. Kropáček (vla.), 78. Janša, 90. Janša

Karty:   10. Moučka (BNO), 43. Holman (BNO), 90+3. Sedlmajer (BNO) – 44. Kohút (SLO), 52. Tkáč (SLO), 76. Gabčo (SLO), 90. Janša (SLO)   64. Pyš (BNO)

FC Zbrojovka Brno: Smrčka – Pyš, Kropáček, Obůrka, Zikl, Moučka (63. Doubravský), Janošek (K), Kroutil (58. Jambor), Tulaydan (63. Černín), Holman (58. Kříž), Sedlmajer.
    Náhradníci: Mrázek – Blažík, Krula, . Trenér: Petr Maléř.

1.FC Slovácko: Trmal – Olšanský, Tkáč (K), Chytil (82. Krejčík), Škubník, Kubala, Čajka (87. Hani), Janša, Gabčo, Kohút (90. Hrabina), Řihák (48. Šmatelka).
    Náhradníci: Koutňák. Trenér: Stanislav Vajčner.

Rozhodčí: Ivan Vostrejž. Asistenti: Michal Gasnárek, Jakub Galář