Feirense – Setúbal 1:1 (kon.) | Sporting – Tondela 1:1 (kon.) | Porto – Arouca 3:0 (kon.)
CD Feirense
1:1 (0:0)
Vitória FC Setúbal
Sobota 22.10.2016, 17:00Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

Vyrovnané utkání tak končí dělbou bodů. Domácí se v úvodu druhého poločasu zásluhou přesné hlavičky Icara dostali do vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že by o něj měli přijít. Pak však přišla 85.minutá a šťastné zakončení Fabia Pacheca, které znamenovalo srovnání na 1:1. Již před utkáním se dalo očekávat, že to dnes bude velký boj mezi dvěma celky, které budou bojovat o udržení, samotný vývoj nám poté tuto myšlenku jen potvrdil a dělba bodů je spravedlivá. (19:01:27)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 24:19.

90+4

90+2
    Nastavený čas zatím nenabízí žádné příležitosti na jedné či druhé straně a dá se říci, že se utkání již jen dohrává. Oba týmy zřejmě budou se ziskem jednoho bodu v této fázi spokojeny.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, uvidíme v závěru ještě nějakou branku, která rozhodne o vítězi dnešního utkání?

89
    Domácí naposled v dnešním utkání střídají. Nigérijského křídelníka Eteba nahradil Platiny.

88
    Hosté se efektivní kombinací prodrali přes střed hřiště, žádná střela však nenásledovala.
    85. Fabio PACHECO - 1:1

85
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Hosté nepotřebovali ke srovnání žádný výrazný tlak. Stačila jim k tomu náhodná situace po rohovém kopu, ve které se nejlépe zorientoval FABIO PACHECO, který dotlačil míč až do sítě. Domácí gólman Vaná Alvés po rohu trochu zaspal, nebyl u míče včas a toto zaváhání se podařilo hostům potrestat.

83
    Střídající Machado obdržel žlutou za nevybíravý zákrok na Eteba.

82
    Na hráčích Setúbalu už je viditelná nervozita, přeci jen byli po dlouhou dobu aktivnější, avšak inkasovali jako první a nyní musí dotahovat, přičemž obrana Feirense působí kompaktně.

81
    Tentokrát to zahráli domácí lépe, avšak Vana byl po Silvově střílené přihrávce u míče včas a na zemi krotí míč do náruče.

79
    Silva posílal míč od levé postranní čáry před bránu, kde však neměl dostatečnou podporu svých spoluhráčů. Alvés bez potíží zasahuje.

79
    Domácí podruhé v utkání střídají, Karamanose nahradil na hrací ploše Luis Machado. Nejlepší střelec týmu tak může závěr zápasu sledovat z lavičky.

77
    Na druhé straně velká šance André Clara, který výborně vystřelil přes obránce z dvaceti metrů a jeho dělovku lapí fantastickým zákrokem Vaná Alves. Lví skok nyní zachránil domácí od vyrovnání.

76
    Domácí jsou nyní aktivnější a snaží se přidat druhou branku. Semedova hlavička letí přímo do náruče Varely.

75
    Monteiro prodloužil míč na nabíhajícího Karmanose u pravé tyče, úspěšné realizaci však chyběla přesnost.

73
    Všechny snahu hostujících útočníků zatím zastavuje obrana Feirense. Domácí tým tak má zhruba dvacet minut před koncem utkání blízko k výhře, stále však není vůbec rozhodnuto a může se stát cokoliv.