Opava – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 9:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 0:0 (pře.) | Řisuty – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Žďár n/S – David Servis 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 4:3 (1:0 po s.n.) | Sokolov – Klatovy 3:4 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 2:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 1:2 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Bílina 2:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 4:3 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Tábor
Sobota 22.10.2016, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 9. kolo

Pelhřimov vítězí ve vyhecovaném zápase nad Táborem 2:1 po obratu ve třetí třetině. Ceny nejlepším hráčům předává Zdeněk Geist, lídr kandidátky ODS na Vysočině. Ceny obdrží oba brankáři – Christopher Groh a Tomáš Klestil. Jdu slavit s domácími fanoušky a někdy příště napočtenou. (20:24:31)

59:14
    Ten nejpovolanější Kohout zklamal – Jakub Matušík oslabil svůj tým v důležité chvíli. Dvě minuty za hrubost.

59:07
    Groh je fantom večera.

58:40
    Zámek...

Bude powerplay? Ano, Klestil na střídačce.

58:33
    Aleš Hájek dvě minuty za podražení – to bude pro domácí ještě hodně složité. Timeout Tábora.