Opava – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 9:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 0:0 (pře.) | Řisuty – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Žďár n/S – David Servis 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 4:3 (1:0 po s.n.) | Sokolov – Klatovy 3:4 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 2:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 1:2 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Bílina 2:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 4:3 (po pr.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 22.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 12. kolo

Hosté navýšili své vedení brankou Sedláře, a ze zápasu tak odcházejí jako vítězové. Nejlepšími hráči utkáni se stali hráči, za domácí tým David Varga a za tým hostů David Zachar. Ze zimního stadionu se s vámi loučí Eliška Hubníková. Pěkný zbytek dne. (19:33:27)

59:15
    Podešva se snažil vystřelit ale trefil jen ochrannou síť.

57:42
    Bobři se snaží utlačit Porubu. Ke štěstí jim chybí přesnost střely.

55:35
    Ballner byl ve velké šanci ale neproměnil.

51:12
    Zachar jel sám na branku a snažil se trefit mezi betony, ale neúspěšně.

49:39
    Hráče většinou vidíme ve středním pásmu.

47:47

46:07
    Poruba právě vstřelila branku!
    MAREK SEDLÁŘ střílel z levé strany a trefil se nad levý beton. Asistence: Ján Puškár a Patrik Flašar.

45:47
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:38
    Hosté se drží v útočném pásmu ale zatím branka nepadla.

44:18
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., hákování).

43:40

41:47
    Hostům se daří vyhazovat puk z jejich obraného pásma.

41:18
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Smrčka – 2 min., napadení).

Hosté vstoupili do třetiny o mnoho lépe než celek domácích. Poruba dokázala tlak zužitkovat a během pár minut si vytvořila tříbrankový náskok. Davidu Vargovi se ještě podařilo snížit náskok Poruby, ale to bylo po brankové stránce vše. V závěru se strhla potyčka mezi Dvořákem a Slavíkem, kteří se do sebe pustili hlava nehlava. Z této situace se zrodilo hned pět vyloučení, tři na straně hostů a dvě na straně domácích. Další třetina začne v cca 18:56.

40:00

39:12
    V poslední minutě třetiny zahnali Bobři svého soupeře do jeho obraného pásma.

38:15
    Slováček z pravého kruhu přestřelil.

Eliška Hubníková

Branky a nahrávky: 8. Podešva (Martiník, Pořický), 31. Varga D. (Varga M.) – 17. Zachar (Smrčka, Jáchym), 22. Zachar (Jáchym), 24. Smrčka (Zachar), 30. Zachar (Tichý, Jáchym), 47. Sedlář (Puškár, Flašar)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (24. Plšek) – Chroboček, Žabčík, Mikel, Nedbálek, Báchor, Vydra, Štědrý – Dvořák (A), Kývala, Brunec (A) – Pořický (C), Martiník, Podešva – D. Varga, Hlaváč, Mir. Varga – Kubo, Studený, Baroš
    HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Puškar, Flašar (A), Tichý, Puzič, Rudl, Bail, Adamik – Ballner, Kafka, Smrčka, Sysala, Vaněk, Jáchym, Sedlář, Orság, Seidler, Slováček. Zachar (C), Tomčák

Rozhodčí: Malota – Blaha, Holibka