Celta Vigo – La Coruňa 4:1 (kon.) | Sevilla – Atlético 1:0 (kon.) | Villarreal – Las Palmas 2:1 (kon.)
Malaga – Leganés 4:0 (kon.) | Real Madrid – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celta de Vigo
4:1 (1:1)
Deportivo La Coruňa
Neděle 23.10.2016, 12:00Španělská LaLiga • 9. kolo

Je konec a druhý poločas dle výsledku jasně vypovídá o tom, kdo na hřišti vládl. Byla to domácí Celta, která přidala tři óly. Nejprve se v 60. minutě trefil Aspas a v závěru v rozmezí pěti minut přidali další branky Orellana a opět Aspas. Nutno dodat, že výsledek je zasloužený. Domácí zužitkovali všechny své šance, zatím co La Coruňa nikoliv. (13:51:44)

90+3

90+3
    V závěrečných vteřinách přišel ještě jeden rohový kop Deportiva. Opět se ho ujal Fajr a opět to byl balón, který nenašel hlavu žádného ze spoluhráčů.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Pione Sisto.

90
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Celta si musela dát pozor na standarní situace, jenže Fajr svůj pas hodně přetáhl a balón zamířil z hrací plochy ven.

87
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Giuseppe Rossi.

86
    Aspas musel zasahovat ve svém pokutovém území, kde úspěšně zneškodnil centr. Bylo to sice za cenu rohu, avšak Fajr své spoluhráče nenašel.

85
    O chvíli později chybovali hosté opět. Naštěstí pro ně při útočné snaze Hernández upadl a o míč přišel.
    84. Iago ASPAS - 4:1

84
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Tady to už začíná zavánět debaklem. Druhým gólem v utkání se prezentoval IAGO ASPAS. Zmiňovaný hráč využil hrubé chyby Albentosy. Převzal balón a mířil s ním do vápna, kde ranou po zemi překonal bezmocného Luxe.

83
    Naopak domácí tým hraje ve velké pohodě. V poklidu drží kulatý nesmysl daleko od své brány a míří za třemi body.

82
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto. Deportivo ve druhém dějství ještě neohrozilo bránu a nevypadá to, že by se v nejbližších minutách mělo změnit.

80
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Celso Borges.

79
    Wass mířil do šestnáctky. Tam ho povalil Sidnei a Celta se dožadovala penalty. Rozhodčí ale nechává hru pokračovat.
    78. Fabián ORELLANA - 3:1

78
    Jonny využil volného prostoru na pravém křídle. Doběhl si blíže před vápno, kde následným pasem našel naběhnutého FABIÁNA ORELLANU, a ten hlavou usměrnil balón do protipohybu gólmana.

77
    Žlutou kartu dostává Pedro Mosquera (Deportivo La Coruňa).

76
    Z 23 metrové vzdálenosti měli domácí šanci navýšit své vedení. Orellana se ujal míče a zkusil to přímou střelu. Tu ale netrefil.

Martin Doležal

Branky: 32. Mallo, 61. Aspas (pen.), 78. Orellana (J. Castro), 84. Aspas – 37. Albentosa (Fajr)

Karty:   41. Mallo (CVG), 69. P. Hernández (CVG), 71. Orellana (CVG) – 31. Albentosa (DEP), 56. Guilherme (DEP), 59. Lux (DEP), 77. Mosquera (DEP)

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Roncaglia, Cabral, J. Castro – P. Hernández, Radoja, Wass – Orellana (90+1. Sisto), Aspas (87. Rossi), Bongonda (74. Díaz).
    Náhradníci: Blanco – Fontàs, Díaz, Diop, Planas, Rossi, Sisto.

Deportivo La Coruňa: Lux (C) – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Gama (65. Moreno), Mosquera, Guilherme (80. C. Borges), Fajr – Andone, Babel (73. Gil).
    Náhradníci: Tytoń – Bergantiños, C. Borges, Gil, Luisinho, Moreno, Valle.