Udinese – Pescara 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Inter 2:1 (kon.) | Cagliari – Fiorentina 3:5 (kon.)
Crotone – Neapol 1:2 (kon.) | Empoli – Chievo 0:0 (kon.) | Turín – Lazio 2:2 (kon.)
Bologna – Sassuolo 1:1 (kon.) | AS Řím – Palermo 4:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:1 (1:0)
Inter Milán
Neděle 23.10.2016, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia • Italská Serie A • 9. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:11. (17:01:03)

Ve druhé půli jsme měli možnost sledovat branku na každé straně, což znamená, že si tři body odnáší domácí celek. Hosté sice zlepšili hru a v padesáté minutě vyrovnali díky nechytatelné pumelici Édera, jenže v samém závěru zápasu udělal poměrně hloupý faul Santon, po němž Mauricio Pinilla proměnil nařízený pokutový kop a odstartoval radost domácích příznivců. Slavný Inter Milán se tedy i nadále utápí ve vleklé krizi a neboduje ani v Atalantě. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+5

90+4
    Hra Interu už je křečovitá a nevypadá to, že by se podařilo vymyslet ještě jednu gólovou akci.

90+3
    Albánský brankář se samozřejmě dlouho nezvedá a šetří tím svému celku trochu času.

90+2
    Mauro Icardi se dopustil nedovoleného zákroku na gólmana Berishu, tedy alespoň podle rozhodnutí rozhodčího.

90+1
    Hostující centr do pokutového území dokázala obrana Atalanty odvrátit. Hráči Interu však zůstávají v držení míče.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Hosté ztratili balón na útočné polovině a momentálně to s jejich šancemi na bod vypadá bledě.
    88. Mauricio PINILLA - 2:1

88
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Exekuci si vzal na starost MAURICIO PINILLA a posílá domácí do vedení, když si Samir Handanovič na míč sáhl, ale ten byl natolik prudký, že zaplul do branky.
    87. Penaltový zákrok Santona

87
    Penalta pro domácí po zákroku Davide Santona na Francka Kessiého.

86
    João Mário dostal balón na hranici pokutového území, odkud vypálil, ale našel pouze připraveného brankáře Berishu.

85
    Ivan Perišić poslal k zemi Andreu Contiho, který si šikovně tělem pohlídal míč.

84
    Inter Milán ve druhé půli předvádí mnohem lepší fotbal, než jak tomu bylo v prvním poločase. Ke spokojenosti však chybí ještě jedna branka.