Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 4:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kobra – K. Vary 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 1:7 (kon.)
Tábor – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:1 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – Letňany 1:10 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 5:4 (kon.)
HC Litvínov
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 23.10.2016, 13:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 12. kolo

Ve třetí části hry byla k vidění opět jediný branka, o kterou se postaral Jakub Šarlinger, čímž rozhodnul o zisku všech bodů pro svůj celek. Hosté z Chomutova totiž již nenašli žádnou odpověď. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (15:07:04)

53:54
    Po vzájemném konfliktu odcházejí ochladit hlavy na trestnou lavici Josef Kitzberger a Lukáš Benda.

53:33
    Jan Šafránek zahrál vysokou holí a putuje na trestnou lavici na dvě minuty.

51:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    JAKUB ŠARLINGER zaznamenává svůj letošní třetí gól, který posílá domácí do vedení a Litvínov tedy otáčí průběh utkání. Asistence: Jakub Beran.

40:01

Ve druhé části hry padla opět jediná branka, o kterou se postaral Marek Berka, takže stav utkání je vyrovnaný. Uvidíme, jestli rozhodnutí přinese třetí perioda.

40:00

35:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká David Petrásek.

32:46
    Za vražení na hrazení si na dvě minuty půjde odpočinout Roman Psar.

27:30
    Již po skončení přesilové hry se domácí přeci jen prosazují a vyrovnávají stav utkání, když se přesně trefil MAREK BERKA, pro něhož to je letos již osmá branka. Asistence: Vojtěch Kysela, Ondřej Baláž.

25:06
    Dominik Ferbas je prvním vyloučeným chomutovským hráčem, když si odpočine dvě minuty za držení.

20:01

V první třetině se podařilo skórovat pouze hostům během přesilové hry, takže máme před sebou druhou třetinu.

20:00

05:46
    Piráti právě vstřelili branku!
    TOBIÁŠ HOLKA dokázal využít přesilovou hru a střílí svůj letošní první gól. Asistence: Jan Zahrádka.

04:43
    Oldřich Žítek dostává první trest dnešního utkání, když si podržel soupeře.

00:01

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 28. Berka (Kysela, Baláž), 52. Šarlinger (Beran) – 6. Holka (Zahrádka)

HC Litvínov: Kmínek (Zelenka) – Baláž, Kitzberger, Háva, Najman, Miškovič, Žítek – Bartoš, Jindra, Limanovský, Stehlík, Berka, Jouza, Beran, Kysela, Šarlinger, Myšák
    Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, Matějka, Birhanzl, Herles, Kastner, Psar – Zahrádka, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Holka, Benda, Koláček, Gut, Vrhel

Rozhodčí: Folk – Sládek, Janíček