Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 4:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kobra – K. Vary 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 1:7 (kon.)
Tábor – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:1 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – Letňany 1:10 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 23.10.2016, 12:00 • PSG Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 12. kolo

Střely: 34:37 (9:10, 10:12, 15:15) (14:19:25)

Nepodařilo se to. Vítkovice si tedy ze Zlína vezou tři body za výhru 2:1! Do vedení šly ve 25. minutě po brance Jana Vojtoviče, na 1:1 ovšem v předposlední minutě druhé třetiny srovnával Filip Weintritt. Vítěznou branku si do času 55:06 schoval Adam Beránek z Vítkovic.

58:50
    Znovu hraje Zlín bez gólmana, podaří se mu vyrovnat s hráčem navíc?

58:40
    Okamžitě se ale do své brány musí vracet, beranům se nedaří probojovat k nějaké šanci.

58:32
    Zlín se pokusí vyrovnat se šesti hráči v poli, brankář Tomáš Horák pádí na střídačku!

57:20
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Filip Weintritt – 2 min., sekání).

57:11
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká David Pastor.

55:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Sice byl dnes ADAM BERÁNEK dvakrát na trestné lavici, nyní to ale dokonale napravil! Vítkovický útočník v 56. minutě posílá svůj tým do vedení 2:1, hosté jsou tak nyní blíže tříbodovému zisku. Bez asistence.

45:10

43:10
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Adam Beránek – 2 min., držení protihráče).

40:01

Ve Zlíně už se diváci dočkali i branek! Stav je ovšem stále vyrovnaný, hraje se 1:1. Hosty do vedení poslal Jan Vojtovič, za domácí svým desátým gólam v sezoně srovnával Filip Weintritt.

40:00

38:19
    Zlín právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno, domácí Zlín se v předposlední minutě druhé dvacetiminutovky také dočkal! Po nahrávce Karla Holíka se dokázal prosadit FILIP WEINTRITT. Desátý gól v sezoně pro Weintritta. Asistence: Karel Holík.

30:12

28:12
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (René Smolka – 2 min., napadení).

24:39

24:19
    Vítkovice skórují ve vlastním oslabení, to jsou věci! Autorem branky je JAN VOJTOVIČ, kterému přihrával kapitán ostravského celku Jakub Kylnár. Střelecký účet je otevřen a na gólu se podílely tradičně vítkovické opory. Asistence: Jakub Kylnár.