Litvínov – SOHO Olomouc 2:7 (kon.) | Č.Budějovice – Zlín sledge 0:11 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 0:1 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Sledge Studénka
Neděle 23.10.2016, 14:45 • Neratovice • Česká para hokejová liga • 6. kolo

Studénka díky tomuto vítězství jde do čela ligy a radost hráčů ze Studénky je opravdu veliká. Tak zase někdy napočtenou. (16:37:41)

44:50
    Puk v rohu.

44:45
    Oddechový čas pro hosty.

44:45
    Myslím že je po nadějích na vyrovnání vyloučen je hráč domácích Zapletal na 2 minuty za 'téčko'

44:26

43:43
    Z. Krupičkovo střelu vyráží saněma Kudela.

42:26
    Sparta má velkou příležitost na vyrovnání vyloučen je hráč Studénky Fojtík na 2 minuty za hrubost.

42:00
    Sparta mačká soupeře jak citron ale výsledného efektu zatím se nedostalo.

41:18
    Novotný byl sám před brankou a netrefuje jí.

40:47
    Rozehra Sparty se nepodařila a končí Icingem.

40:10
    Sparta tlačí a Studénka se jen brání. Icing hostů znamená že se bude vhazovat po levici Kudely.

38:58
    Po ráně Zapletala končí puk v ochranné sítě a čas se Spartě krátí na vyrovnání.

38:34
    Domácí v plném počtu. Hosté ani nezahrozily nejnebezpečnější šanci si vytvořil Fojtík který vystřelil z úhlu na Vápenku.