Lipt. Mikuláš – Martin 0:0 (odl.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 2:0 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:2 (kon.)
Košice – Zvolen 4:0 (kon.) | Nitra – Žilina 4:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 23.10.2016, 17:00 • ZŠ Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

Koniec zápasu. (19:14:53)

59:56
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hvila – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

59:44
    Sandgren vystrelil spoza kruhu, puk končí na bočnej sieti bránky Bacashihuu.

59:18
    Domáci vyhadzujú puky za cenu zakázaných uvoľnení.

59:09
    Stále prázdna bránka Zámkov, buly pred Bacashihuom.

58:39
    Domáci boli v útočnej tretine, ale nedokážu zakončiť. Nie sú na puku podľa predstáv.

58:00
    Sympaticky sa snažia hostia útočiť v šestici bez brankára, zatiaľ nemajú šance.

57:32
    Veľký tlak hostí, napokon Truchno dostal puk z tretiny do útočného pásma.

56:51
    Zámky v šestici, je tu power-play hostí.

56:50
    Oddychový čas Nových Zámkov

56:27
    Saarinen to skúšal z otočky bekhendom, ale Bacashihua tiež chytá veľmi dobre.

55:50
    Hostia sa nevedia dostať do útočného pásma, domáci dobre vykrývajú stredné pásmo.

54:55
    Tlak Bystrice v útočnej tretine, Kubka vyskúšal Lundströma, ten chytá výborne, klobúk dole, kebyže ho mám na hlave.

54:11
    Bortňák pekne našiel Truchna pred bránkou, jeho šikovná koncovka neslávi úspech.

53:33
    Surový vystrelil z medzikružia, puk Lundström vyrazil.

52:55
    Domáci držia puk na hokejkách, ale ďaleko od bránky Zámkov. Nehrnú sa za každú cenu dopredu.