Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | Kazaň – Barys 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 3:1 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 6:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
Medveščak Záhřeb
Úterý 25.10.2016, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Československá stopa

Tomáš Mertl (ZAG): 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě 19:44.
    Jakub Krejčík (ZAG): 0+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 23:20. (21:02:02)

Zápas končí a to nejpodstatnější se událo ve třetí části. Nejprve se po pěti minutách poslední třetiny povedlo v přesilové hře prostřelit brankáře Hedbergovi a Medveščak šel do vedení. CSKA ale reagovalo o tři minuty později, když Muršak svou tečí vyrovnal. Ihned po rozehrání prostřelil brankáře Košelev a Moskvané se dostali do vedení! V poslední minutě ještě přidal třetí branku Pivcakina tím bylo dílo dokonáno.

59:52
    Oddechový čas pro hosty.
    59:27 Nikita PIVCAKIN - 3:1

59:27
    CSKA právě vstřelilo branku!
    NIKITA PIVCAKIN si počínal velmi zkušeně, když po přihrávce počkal s pukem než se gólman položí a poté lehkou střelou navýšil vedení. Asistence: Jan Muršak a Vjačeslav Osnovin.

59:13
    Další zajímavý pokus Děnisova lapil MacIntyre do lapačky.

58:33
    Děnisov se po dlouhém obléhání odhodlal ke střele a jeho pokus jen těsně míjel bránu.

58:00
    Po rychlém rozehrání se do zakončení dostal Enlund, jehož slabá střela z předbrankového prostoru jen zaplachtila do náruče gólmana.

57:52
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Shaone Morrisonn – 2 min., vražení na hrazení).

57:44
    Domácí zatím chybují v přihrávkách a nedaří se jim dostat do zakončení.

57:23
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Tomáš Mertl – 2 min., podražení).

57:09
    Nahození obránce od modré končí jen a pouze v náruči pozorného MacIntyra.

56:44
    Před pronikajícího Katice se postavil obránce a odebral mu kotouč.

56:10
    S Bezinovo nahozením si Sorokin hlavu nelámal a ihned rozehrál na hokejky spoluhráčů.

55:47
    Nyní se domácím hráčům nepovedlo rozehrát dle představ a puk jim končí v zakázaném uvolnění.

55:24

54:30
    Nyní se Záhřebu celkem daří nepouštět soupeře do šancí. Několikrát navíc vyhodili do střední třetiny.

53:45
    Zatím se povedlo CSKA solidně vystřelit. Děnisov našel svou dělovkou z modré náruč gólmana.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 48. Muršak (Děnisov, Blažijevskij), 48. Košelev (Kiselevič, Mamin), 60. Pivcakin (Muršak, Osnovin) – 45. Hedberg (Bolduc, McMillan)

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Děnisov, Blažijevskij, Kutuzov, Kiselevič, Pivcakin, Ar. Sergejev, Čmychov – Tělegin, Enlund, Scott – Kugryšev, Al. Popov, K. Petrov – Muršak, Ničuškin, Osnovin – Košelev, Mamin, Světlakov.
    Medveščak Záhřeb: MacIntyre (Gajdučenko) – Parlett, Morrisonn, J. Krejčík, Bezina, T. Larkin, D. Smith, Sauve, Perkovich – Co. Genoway, Lessio, Mertl – Hedberg, McMillan, Paré – A. Giroux, Bolduc, Katic – Glumac.

Rozhodčí: Gebej, Kislov – Lazarev, Sadovnikov