Chomutov – Slavia 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:4 (kon.)
5:2 (4:1, 0:0, 1:1)
HC Slavia Praha
Úterý 25.10.2016, 15:45Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:51:26)

Dnešní utkání je za námi. Domácí po skvělém výkonu v první třetině poráží pražskou Slávii 5:2 a v tabulce tak stále zůstávají suverénně na první příčce.

59:05
    Už nám běží poslední minutka třetí třetiny a zápas pravděpodobně skončí dosavadním výsledkem 5:2.

58:45
    Hosté se vůbec nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

58:18
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

58:06

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:29
    Do dalšího samostatného úniku v oslabení se dostal Šilhan, ale ani on nedokázal Běhulu prostřelit.

56:48
    Brož se dostal v oslabení do samostatného úniku, ale střelou mířenou k levé tyči orazítkoval pouze tyčku Běhulovy svatyně.

56:31
    Chlán vyzkoušel pozornost Vecky střelou z pravého kruhu. Ten však jeho střelecký pokus dobře viděl a kotouč v pohodě chytil do své lapačky.

55:48
    Petr Chlán napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu a jeho povedený pokus mířený do levého horního růžku branky orazítkoval pouze břevno Veckovy branky.

55:06
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a zvyšují už na 5:2! Jan Svoboda vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus Vecka vyrazil pouze do míst, kde se nacházel JAKUB KÖVER, a ten už se střelou do odkryté klece nemýlil. Asistence: Jan Svoboda a Radek Procházka.

54:30
    Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Vecka zatím odolává.

53:50
    Procházka dostal nabito do pravého kruhu, ale branku svou střelou minul.

53:22
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ondřej Holý – 2 min., vysoká hůl).

53:06
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Viktor Martínek – osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Jakub Zderadička.

52:03
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek! JAROSLAV BROŽ se dostal ke střele z levého kruhu a povedenou střelou k levé tyči rozvlnil síť za bezmocným Běhulou. Asistence: David Vobořil a Jakub Šilhan.

51:21
    Všetečka dostala nabito do mezikruží. Jeho následný střelecký pokus však Běhula opět fantasticky vyrazil mimo tři tyče.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 8. Černý (Chlán, Navrátil), 12. Köver, 13. Černý (Navrátil, Chlán), 15. Navrátil (Černý, Chlán), 56. Köver (Svoboda, Procházka) – 16. Všetečka (Martínek), 53. Brož (Vobořil, Šilhan)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Starý, Kleiner, Studený (A), Jarý – Köver (C), Veselý, Černý, Bajer, Chlán, Hradecký, Jaroš, Navrátil, Prokop, Svoboda
    HC Slavia Praha: Kodad (13. Vecka) – Melovič (A), Kučera, Vobořil (C), Zderadička, Macek, Holý, Duda, Stark – Brož, Všetečka, Grim, Vaniš, Šilhan, Hnát, Marek, Martínek, Furch

Rozhodčí: Knapík – Kurtin, Svoboda