Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
HK Nový Jičín
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
HK Opava
Středa 26.10.2016, 18:00 • Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 13. kolo

Celý zápas se hrálo v duchu vyrovnaného výsledku, až ve druhé polovině 3. třetiny Nový Jičín přidal branku, na kterou nedokázala Opava odpovědět. Dvě minuty před koncem zkoušeli hosté hru bez brankáře, ale Jičín střílí konečnou branku. Děkuji za pozornost a zase někdy u 2. ligy na počtenou. (20:11:21)

Hostující tým hraje bez brankáře.
    Změní se dnes pořadí v čele jednotlivých skupin 2. lig?

40:35
    Autorem branky je NOVOTNÝ. Asistence: Ižácký a Kocián.

40:01

V úvodu druhé třetiny se prosadili domácí zásluhou Kociána a těsně před druhou sirénou se trefuje i hostující tým, konkrétně Chalupa. Další třetina začne přibližně v 19:37.

40:00

37:04
    Autorem branky je CHALUPA. Asistence: Rousek.

33:34
    Vyloučení v týmu HK Opava (Chalupa – 2 min., hákování).

25:14
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hruška – 2 min., držení protihráče).

23:41
    Autorem branky je KOCIÁN. Asistence: Novotný a Ižácký.

20:01

V první třetině jsme branku neviděli a tak skóre zůstává stále vyrovnané. Další třetina začne přibližně v 18:50

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 24. Kocián (Novotný, Ižácký), 41. Novotný (Ižácký, Kocián), 57. Gebauer, 60. Chvostek – 38. Chalupa (Rousek), 45. Vítek

HK Nový Jičín: Slovák – Stránský, Bartko, Běhal, Hruška, Bartoň, Vašut, Dresler – Gebauer, Slovák, Christov, Zdeněk, Chvostek, Ižacký, Kocián, Málek, Sonnek, Schwarz, Novotný, Uhlár
    HK Opava: Šafránek – Štěpánek, Holík, Galvas, Černý, Mosler, Šindelář, Slavík, Rousek – Polok, Selingr, Grygar, Chalupa, Vítek, Herman, Pavelek, Černý, Hartmann, Štindl, Beneš

Rozhodčí: Fiedler – Novotný, Axman