Trnava – Spišská N. Ves 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:6 (kon.) | Detva – Topoľčany 2:3 (po pr.)
HK 95 Považská Bystrica
1:6 (1:3, 0:2, 0:1)
HC Prešov
sk Středa 26.10.2016, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 16. kolo

Máme tu koniec dnešného zápasu. S konštatovaním, že Prešov zvíťazil v Považskej Bystrici pomerom 1:6 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a verím, že nám svoju priazeň zachováte i naďalej. Dočítania priatelia. (19:58:33)

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:40
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    Prešov napokon v Považskej Bystrici završuje poltucet, úspešným strelcom je skúsený MICHAL KOKAVEC. Asistencie: Juraj Prokop, Ladislav Hopkovič.

55:01
    Do konca tretej tretiny, a zrejme i celého zápasu, ostáva necelých 5 minút.

50:01
    Hrá sa v rýchlom tempe a s minimom prerušení, máme za sebou polovicu tretej tretiny.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Prešov stále vedie v Považskej Bystrici 1:5.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine prehráva Považská Bystrica na domácom ľade s Prešovom už 1:5. Tretia časť hry sa začne približne o 19:25.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút.

34:19
    Hostia znovu navyšujú svoje vedenie, tentoraz vsietil gól znovu PETER ŠIŠOVSKÝ. Asistencie: Juraj Prokop, Martin Krčula.

33:51
    Tím z východu Slovenska sa dostáva už do vedenia o tri góly, o zmenu skóre sa postaral MICHAL KIVADER. Asistencia: Michal Kokavec.

30:01
    Máme za sebou polovicu druhej tretiny, Považská Bystrica prehráva na domácom ľade s Prešovom 1:3.