Walldorf – Darmstadt 1:0 (kon.) | Hannover – Düsseldorf 6:1 (kon.) | Heidenheim – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Fürth – Mohuč 2:1 (kon.) | Norimberk – Schalke 2:3 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hoffenheim 2:1 (po pr.)
Bayern – Augsburg 3:1 (kon.) | Dortmund – Union Berlín 1:1 (3:0 po pen.)
1. FC Kolín nad Rýnem
2:1 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Středa 26.10.2016, 20:45 • Rhein-Energie-Stadion, Köln • Německý pohár • 2. kolo

Pro dnešek je to z německého poháru všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy na shledanou. (23:18:59)

Hosté se hodně zlobí na poslední výrok pomezního, ale už s ním nic nezmůžou. Köln zvládl dnešní duel dvou týmů ze špičky Bundesligy lépe a v DFB Pokal jde do dalšího kola. Rozhodující trefu dal už na začátku prvního prodloužení domácí kanonýr Modeste.

120+3

120+3
    Adam Sazalai překonává brankáře Horna, ale pomezní sudí mává ofsajd a branka neplatí!

120+2
    Sudí ještě nechává hosty jednou zaútočit.

120+2
    Kölnu se nepovedl útok, ale utkání už spěje ke svému konci.

120+1
    Hoffenheim nedokázal uspět a domácí získávají míč.

120
    Nastavuje se dvě minuty.

120
    Rohový kop hostům nevyšel, ale stále zůstávají v blízkosti branky.

120
    Süle měl také možnost, ale další rána z hranice pokutového území končí nad Hornovou brankou.

119
    Poslední minuta prodloužení začíná a hosté mohli srovnat! Zuber dostal na kopačky odražený míč, jenže v téměř ideální pozici nedokázal lépe trefit balón!

118
    Ani další možnost Hoffenheimu nebyla povedená, Horn bude moci kopat od své branky.

117
    Hra už znovu pokračuje, hosté to ještě zkoušejí.

116
    Hra se nám nyní na poměrně dlouhou dobu přerušila kvůli křečím domácího stopera Mavraje, který musí být odveden mimo hrací plochu.

115
    Hoffenheim se tlačí ze všech sil do zakončení, ale obrana Kölnu si dokázala s nastalou situací poradit!

113
    Žlutou kartu dostává Adam Szalai (TSG 1899 Hoffenheim).

113
    Sazali byl obrán o míč, ale domácí rozehrávka nevyšla neboť hostující útočník předvedl nedovolený zákrok.

111
    Domácí mají míč pod svoji kontrolou, obrana Hoffenheimu nyní hodně vystoupená.

109
    I na druhé straně došlo na zajímavou možnost, brankář Horn musel být ve střehu, ale míč jeho svatyni minul.

Jakub Vais

Branky: 36. Risse, 92. Modeste – 8. Hübner

Karty:   90+2. Hector (KLN), 97. Modeste (KLN) – 33. Demirbay (HOF), 113. Szalai (HOF)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:13. Střely mimo: 9:6. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 17:15.
    1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Olkowski, Sörensen, Mavraj, Rausch – M. Lehmann(C) (62. Özcan), J. Hector – Risse, Zoller (99. Maroh) – Rudnevs (105+1. Heintz) , Modeste.
    Náhradníci: Kessler – Heintz, Maroh, Hartel, Jojic, Özcan, Guirassy.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, B. Hübner (104. Szalai) – Nad. Amiri (86. Vargas), Rudy, Zuber – Demirbay, Rupp (64. Toljan) – Wagner, Kramaric.
    Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Schär, Polanski, Vargas, Tolian, Szalai.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim