1:7 (0:2)
Real Madrid
Středa 26.10.2016, 21:00Španělský pohár • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:52:35)

Dnešní utkání je za námi. Hosté potvrdili roli favorita a svého soupeře rozstříleli 7:1! O jedinou branku domácích se postaral v 84. minutě střídající Benja. Za hosty se dnes postupně trefili Asensio, Morata, Asensio, Morata, Nacho a Mariano. Domácí se dostali ve druhém poločase do mnoha šancí, ale více jak jednu branku se jim vstřelit nepodařilo.

90+3
    90+2. MARIANO - 1:7

90+2
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Tak hosté se ještě dočkali jedné branky! MARIANO dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště. Jeho následný hlavičkový pokus směřující k levé tyči rozvlnil síť za bezmocným Palatsím.

90+2
    Hosté drží míč na svých kopačkách a už jen čekají na hvizd rozhodčího, který ukončí dnešní utkání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Gallar napřáhl ke střele z hranice vápna, ale míč poslal jen těsně vedle pravé tyče Casillovy svatyně.

87
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

86
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
    84. BENJA - 1:6

84
    Tým Leonesa právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jenom dočkávají alespoň té jedné branky! BENJA dostal skvělý přízemní centr do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů a následnou tvrdou střelou k levé tyči nedal Casillovi sebemenší šanci!

83
    Mariano se dostal po centru Coentrãa uvnitř vápna soupeře k hlavičce, ale míč poslal svou hlavou daleko vedle pravé tyče.

82
    Ortí dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

81
    Už nám běží poslední desetiminutovka utkání. Oba týmy už spíše zápas jen dohrávají.

80
    Mariano vyzkoušel své střelecké štěstí z hranice vápna. Branku však přestřelil.

79
    Toure byl faulován na polovině soupeře a k míči se tak dostávají domácí.

Martin Penker

Branky: 84. Benja – 6. Zuiverloon (vla.), 32. Asensio, 46. Morata, 53. Asensio, 55. Morata, 68. Nacho, 90+2. Mariano

Karty:   36. Y. González (LEO) – 36. Kroos (REA)

Cultural y Deportiva Leonesa: Palatsí – Bastos, Forniés, Zuiverloon, I. González – Ortiz, Y. González – Colinas (55. Benja), Martínez (C) (19. Ortí), Gallar – Villa Suárez
    Náhradníci: Leandro – Toure, Ortí, Benja, Cristobal

Real Madrid: Casilla – Carvajal, Pepe, Nacho, Danilo (58. Coentrão) – Isco, Kroos, James – Lucas Vázquez, Morata, Asensio
    Náhradníci: Rubén Yáñez – Varane, Coentrão, Kovačić, Mariano

Rozhodčí: Trujillo Suárez – Naranjo Pérez, Escuela Melo
    Středa 30.11.2016
    Real Madrid - Leonesa 6:1

Branky: 1. Díaz, 23. Rodríguez, 42. Díaz, 63. Zidane, 88. Díaz, 90. Morgado (vla.) – 45. González

Karty:   32. Garrido (LEO)