LB Châteauroux – Bordeaux 0:2 (kon.) | Nancy – Caen 4:2 (kon.) | Dijon – Sochaux 1:2 (4:5 po pen.)
Bastia – Guingamp 1:2 (3:4 po pen.) | Paris FC – Méty 1:1 (6:7 po pen.) | Rennes – Lorient 3:2 (kon.)
Toulouse – Auxerre 1:0 (kon.) | Clermont Foot – Marseille 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:0 (0:0)
AJ Auxerre
Středa 26.10.2016, 21:05 • Stadium Municipal (Toulouse) • Coupe de la Ligue

Je dobojováno. Domácí Toulouse bylo po čas celého utkání jasně lepším celkem a zásluhou Julliena, který vstřelil ve čtyřiapadesáté minutě jedinou branku utkání, postupují do další fáze poháru. S konstatováním, že Toulouse na svém stadionu poráží druholigové Auxerre 1:0, se s Vámi loučím. (22:55:30)

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává (AJ Auxerre).

90+2
    Ke střele na branku se dostal jeden z hostujících hráčů, ovšem našel pouze připraveného Lafonta, který balón dokázal chytil.

90+1
    K odehraným devadesáti minutám přidal hlavní rozhodčí Moreira tři minutky navíc.

90
    Nakonec však hosté o balón přišli a rozehrávat bude od své branky domácí gólman.

89
    Auxerre se ještě snaží. Hostující hráči se dostali postupně dopředu, kde se usadili před vápnem Toulouse.

87
    Obraz hry je i nadále stejný. Jsou to domácí, kdo kontrolují hru a hosté se dostávají k míči spíše jen sporadicky.

85
    Nyní šli ovšem hosté směrem dopředu, ale finální přihrávka do strany se nepovedla jednomu z hostujících hráčů. U míče tak budou opět domácí fotbalisté.

83
    Čas ubíhá a balón kontrolují domácí. Hráči Auxerre to budou mít ještě velmi těžké, jelikož domácí působí naprosto klidným dojmem.

81
    Středem hřiště se hnali domácí směrem dopředu, ovšem nepřesná přihrávka jejich počínání zastavila a k míči se dostali hostující fotbalisté.

79
    Domácí se dostali z levé strany k nebezpečnému volnému kopu, avšak následně branku domácích neohrozili. Obrana Auxerre balón odvrátila do bezpečí.

77
    Žlutou kartu dostává Kilic (AJ Auxerre).

77
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Touzghar, přichází Montiel.
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Edouard, přichází Sirieix.

76
    Hosté mají nějakých šestnáct vteřin na to, aby utkání poslali alespoň do prodloužení jednou vstřelenou brankou. Čas ubíhá, což jasně vyhovuje domácím fotbalistům.

74
    Po nepovedeném útoku hostujícího mužstva bude od své vlastní branky odkopávat Lafont.

72
    Balón je na polovině domácích, kde ho mají na svých kopačkách hráči Toulouse. Ti se snaží postupnou kombinací dostat až na dostřel hostující branky.

71
    Žlutou kartu dostává Touzghar (AJ Auxerre).

69
    Hosté začínají vystrkovat růžky a čím dál častěji se dostávají dopředu. Obrana domácích je i nadále stoprocentní.