Kunlun – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 6:3 (kon.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 0:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 4:2 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 6:0 (kon.)
Red Star Kunlun
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 27.10.2016, 12:30 • LeSports Center • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! (14:42:04)

Československá stopa v utkání

Tomáš Marcinko (KUN) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 7:27
    Martin Bakoš (KUN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:54
    Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:59
    Jan Kolář (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:21

Střely na branku: 17 – 14

Je konec! Red Star Kunlun nakonec poráží Amur Chabarovsk nejtěsnějším možným způsobem! Jedinou branku vstřelil po deseti minutách hry Zach Jüe ! Domácí byli poté nadále aktivnější a vytvářeli si šance! Všichni střelci si však vylámali zuby na skvělém Metsolovi! Amur byl směrem dopředu bezzubý a nepomohla mu ani závěrečná hra bez brankáře!

59:40
    Střelu od modré čáry vyrazil brankář Zagidulin do rohu obranného pásma. Domácím se přesto nepodařilo vyhodit puk do bezpečí.

59:02
    Juha Metsola odjíždí na střídačku a hosté zkoušejí v závěru třetiny štěstí v šesti bruslařích na ledě!

58:26
    Obránce Max Wärn vybojoval kotouč za modrou čárou jednoduše jej vyhodil do útočného pásma. Domácí se už se útoku zrovna nehrnou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:20
    Amur se řítil vpřed, nicméně jeden z hostujících hráčů neudržel brusli na modré čáře a přejel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.

56:50
    Videll vybojoval puk ve středním pásmu, prosmýkl se okolo obránce a nahodil kotouč za branku soupeře. Podobně jako jeho spoluhráči poté odjel střídat.

56:10
    Bellemore projel s pukem do útočného pásma a hned za modrou čárou vyslal ránu zápěstím. Jeho pokus brankář schoval v lapačce.

55:40
    Hostům se krátí čas na vstřelení vyrovnávací branky a hokejisté Kunlunu nepouštějí soupeře za modrou čáru. Domácí hrají opravdu dobře.

54:55

54:20
    Puk znovu letí až za branku Juhy Metsoly. Amuru se v přesilové hře zrovna dvakrát nedaří a domácí se brání bez větších problémů.

53:40
    Domácí uspěli na vhazování před svou brankou a okamžitě vyhodili kotouč přes všechny čáry.

53:05
    Hosté začali přesilovku ve velkém stylu! Tomáš Zohorna si sjel na brankoviště, kam přilétla prudká přihrávka z pravé strany, ale brankář Zagidulin udržel puk před brankovou čárou!

52:55
    Hosté si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Jaroslav Alševskij.
    Brankář české hokejové reprezentace, Dominik Furch, si umí užít vítězné oslavy! (y)