NY Islanders – Montreal | 2:3 (kon.) | | | NY Rangers – Boston | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Washington | 4:1 (kon.) |
Anaheim – Nashville | 6:1 (kon.) |
Kunlun – Chabarovsk | 1:0 (kon.) | | | Toljatti – Jekatěrinburg | 2:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Minsk | 6:3 (kon.) |
Kazaň – Chanty-Mansijsk | 4:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Barys | 0:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – HC Slovan | 4:2 (kon.) |
Petrohrad – Záhřeb | 6:0 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 3:0 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 6:4 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 3:1 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 2:4 (kon.) |
PZ Kladno – Kobra | 7:2 (kon.) | | | Letňany – HC Litvínov | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Tábor | 9:0 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 3:0 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 4:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 6:5 (po pr.) |
Sparta – HC Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 8:5 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Olomouc – Poruba | 2:0 (kon.) |
Orange 20 – Nové Zámky | 2:4 (kon.) |
Choceň – Ledeč n. S. | 15:7 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 5:4 (po pr.) | | | Česká Třebová – Moravská Třebová | 4:3 (po pr.) |
Hlinsko – Litomyšl | 4:0 (kon.) | | | H. Benešov – Orlová | 2:9 (kon.) |
ČZU – VŠE | 1:4 (kon.) | | | Karlova univerzita – ČVUT | 2:0 (kon.) | | | ČZU – ČVUT | 3:1 (kon.) |
VŠE – UK Kings Prague | 0:2 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 4:3 (kon.) |
Třinec – Lillehammer IK | 4:1 (kon.) |
Roudnice – Louny | 5:7 (kon.) |
konec
Red Star Kunlun
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Tomáš Kubečka
Branky a nahrávky:
8. Jüe (Marcinko)
Rozhodčí: Gamalej, Gašilov – Střelcov, Sjusujev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Zagidulin – Mäntylä, Järvinen, Viklund, Bellemore, Pereťagin, Jalasvaara, Mikulovič, Jüe – Wärn, Lahti, Rau – Videll, Collins, Bakoš – Alševskij, Pereskokov, Jašin – Jing, Marcinko, Ponikarovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola – Kondratěv, Zub, J. Kolář, Jelesin, Kamalov, Kosmačjov, Ljutov – Litovčenko, Byvalcev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – O. Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Dědunov, Romancev, Železnov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola – Kondratěv, Zub, J. Kolář, Jelesin, Kamalov, Kosmačjov, Ljutov – Litovčenko, Byvalcev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – O. Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Dědunov, Romancev, Železnov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Gašilov – Střelcov, Sjusujev
Diváci:
Tomáš Marcinko (KUN) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 7:27
Martin Bakoš (KUN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:54
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:59
Jan Kolář (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:21