Buffalo – Minnesota 0:4 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:2 (kon.)
Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Montreal – Tampa 3:1 (kon.) | St. Louis – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Dallas Stars
Pátek 28.10.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (04:47:44)

Využití: 2:1

Malou jiskru naděje vykřesal na začátku třetiny Seguin, jenž se trefil v přesilové hře. Jenže Jets následně hráli hned dvojnásobnou přesilovku, ve které se po druhé v utkání prosadil Laine, jenž tak svou brankou stanovil i konečné skóre, když Winnipeg tedy porazil Dallas 4:1.

59:20
    Armia poslal obloučkem puk do středního pásma.

58:59
    Jets jen poslali puk do středního pásma, kde si ho přebral Hamhuis.

58:38
    Jets vytlačili svého soupeře do středního pásma.

58:04
    Winnipegu se následně podařilo vyhodit puk.

57:49
    Hamhuis vystřelil od modré čáry a jeho střelu blokuje bránící Byfuglien.

57:10
    Winnipegu se daří dostat puk ze svého obranného pásma.

56:43
    Seguin dostal nabito a jeho dělovku Helleybuck vykryl mimo svou klec.

56:21
    Tobias Enström (WPG) však nedovoleně bránil Seguina, a dostává tak dvě minuty.

55:46
    Domácí zavezli kotouč do útočné třetiny, kde jej všemi silami drží za bránou Dallasu.

55:07
    Cracknell dostal puk do útočného pásma Dallasu, kde však o něj hosté svádějí boj u mantinelu.

54:33
    Oduya vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela se až k domácímu brankáři nedostala.

54:16
    Connor dostal kotouč až do obranného pásma Dallasu, a ukrajuje tak čas.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Myers, 17. Connor (Ehlers), 25. Laine (Byfuglien, Scheifele), 51. Laine (Wheeler, Perreault) – 41. Seguin (Klingberg, Jordie Benn)

Winnipeg Jets: Hellebuyck – Byfuglien, Chiarot, Enström, Morrissey, Myers, Stuart – Laine, Scheifele, Wheeler (C) – Ehlers, Perreault, Connor – Matthias, Lowry, Armia – B. Tanev, Burmistrov, Thorburn.
    Dallas Stars: Niemi – Nemeth, Klingberg, Hamhuis, Lindell, Oduya, Jordie Benn – Roussel, Seguin, Korpikoski – Jamie Benn (C), Faksa, Eaves – McKenzie, D. Shore, B. Ritchie – G. Smith, Dowling, Cracknell.

Rozhodčí: Nicholson, O´Rourke – Cherrey, Devorski

Diváci: 15 294