Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Opava – Hlučín 5:0 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (2:0)
FC Hradec Králové
Pátek 28.10.2016, 11:00 • Městský stadion s umělou trávou, Mladá Boleslav • Celostátní liga staršího dorostu • 12. kolo

90
    Konec zápasu. (12:53:22)

89
    A ještě jednou domácí trenér v akci. Střelce dvou branek Dominika Machů nahradil na poslední minuty Dominik Chládek.

87
    Další střídání domácích. Daniela Nováka nahradil Tomáš Fingerhut.

84
    V domácím týmu došlo ke změně. Matěje Šimona nahradil Dominik Koubek.

83
    Střídání u Hradce. Jiřího Mikera nahradil Pavel Brůža.
    83. MACHŮ - 3:0

83
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    DOMINIK MACHŮ úspěšně proměnil pokutový kop a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na 3:0!

82
    Penalta pro Mladou Boleslav!

72
    Kvůli faulu Vencla na Procházku měla Mladá Boleslav velkou šanci na skórování z přímého kopu, Král ale jen těsně minul Šebovu bránu.

70
    Trenér Kolčava sáhl ke změně. Erika Koubského nahradil Dominik Hajdo. Střídali také hosté. Dominik Bičiště dohrál a místo něj naskočil David Vencl.

66
    Střídání v domácím týmu a to konkrétně dvojice Nováků. Davida nahradil Jakub.

62
    Střídání v hradeckém družstvu. Dominika Soukeníka nahradil Jakub Petřík.

51
    Šípek se snažil překonat brankáře Šebu střelou z hranice vápna, ale branku přestřelil. Domácí gólman tak nemusel zasahovat.

46
    Trenér Hradce sáhl o poločase k jedné změně. Místo Daniela Křížka vyběhl na hřiště Dominik Hašek.

46

Na začátku prvního poločasu byl jasně aktivnější tým Hradce, ale nedokázal svůj tlak proměnit v šance a tak se do útoku pustili domácí, kteří hned dvakrát dokázali překonat brankáře Šebu. Uvidíme, zda dokáže Hradec ve druhém poločase vyvinout tlak a překoná domácího gólmana Mikulce.