Plzeň – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:1 (po pr.) | | | Třinec – Litvínov | 2:3 (po pr.) |
Pardubice – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 2:4 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 0:2 (kon.) |
Buffalo – Minnesota | 0:4 (kon.) | | | Philadelphia – Arizona | 4:5 (kon.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 4:2 (kon.) |
Toronto – Florida | 3:2 (kon.) | | | Montreal – Tampa | 3:1 (kon.) | | | St. Louis – Detroit | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Winnipeg – Dallas | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Columbus | 3:1 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 3:2 (po pr.) |
Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Novokuzněck | 4:3 (kon.) |
Viťaz – Riga | 3:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jokerit | 3:0 (kon.) |
HC Plzeň – Kladno | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Písek | 6:0 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 5:4 (kon.) |
Zlín – Havířov | 2:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 7:2 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Chomutov – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Kolín | 7:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) |
K. Vary – Sparta | 1:5 (kon.) |
Žilina – Košice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Zvolen – Poprad | 3:0 (kon.) | | | Trenčín – Banská Bystrica | 2:3 (po pr.) |
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 7:0 (kon.) | | | Martin – Nitra | 0:0 (odl.) |
Trnava – Pov. Bystrica | 5:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Michalovce | 2:5 (kon.) | | | Topoľčany – Skalica | 2:1 (po pr.) |
Litoměřice – Karlovy Vary B | 3:4 (kon.) |
H. Benešov – Orlová | 2:9 (kon.) | | | Rosice – SHK Hodonín B | 5:6 (po pr.) | | | HC Turnov – Gepardi Jablonec | 6:9 (kon.) |
Břeclav – Velká Bíteš | 4:3 (po pr.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 3:7 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Vel. Meziříčí | 2:6 (kon.) |
Krnov – Studénka | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 4:7 (kon.) | | | Uničov – Kroměříž | 9:12 (kon.) |
Č. Lípa – HC Varnsdorf | 7:4 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 3:2 (po pr.) | | | Uh. Hradiště – Blansko | 4:3 (kon.) |
Nový Jičín B – Bohumín | 4:8 (kon.) |
VŠE – UK Kings Prague | 0:2 (kon.) |
Roudnice – Louny | 5:7 (kon.) |
Litoměřice – PZ Kladno | 1:7 (kon.) | | | Havířov – Poruba | 4:3 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
56:52
|
Nicholas Schaus si dnes už nezahraje. Dostal totiž osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
|
|
53:27
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tomáš Rolinek – 2 min., hákování).
|
|
46:58
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., podražení).
|
|
44:29
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Juraj Mikúš – 2 min., hákování).
|
|
42:26
|
Hosté hráli opět v šesti. Tentokrát trest odpyká Jan Eberle.
|
|
38:57
|
Hosté hráli v šesti. Trest odpyká Roman Rác.
|
|
28:50
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jiří Ondrušek – 2 min., podražení).
|
|
19:22
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Čáslava – 2 min., podražení).
|
|
16:09
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Knotek – 2 min., krosček).
|
|
09:14
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Jaroměřský – 2 min., podražení).
|
|
07:07
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Roman Rác – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
30. P. Sýkora (Rolinek, Hubáček), 43. Schaus – 58. Holec (Skladaný)
Rozhodčí: Mrkva, Souček – Lhotský, Svoboda
Diváci: 7018
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Maxwell – Schaus, F. Novák, Bokroš, Čáslava, Ovčačík, Leduc – P. Sýkora, Redenbach, Hubáček – Mallet, T. Kaut, Rolinek – Bárta, Tomášek, H. Zohorna – Panna, Poulíček, Klimenta – Rohlík.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád – Matai, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Strapáč, J. Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Burian – Rác, J. Mikúš, Skladaný – Fořt, Herman, Holec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád – Matai, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Strapáč, J. Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Burian – Rác, J. Mikúš, Skladaný – Fořt, Herman, Holec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Souček – Lhotský, Svoboda
Diváci: 7018
Robert Novotný
@BobNovotny