Česko – Polsko 3:1 (kon.) | Švédsko – Nizozemsko 2:1 (kon.) | Česko – Švédsko 0:4 (kon.)
Polsko – Nizozemsko 6:2 (kon.) | Nizozemsko – Česko 2:2 (kon.) | Polsko – Švédsko 1:15 (kon.)
Nizozemsko
2:2 (0:1, 1:0, 1:1)
Česko
Pátek 28.10.2016, 16:30 • Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9 • European Wheelchair Floorball Tour • První zápas

První remíza dnešního dne se stala skutečností. Pořádající celek z České republiky dokázal dvacet tři vteřin před koncem utkání vyrovnat díky Františkovi Synkovi. Oba týmy si připisují před zítřejším play-off jeden bod.

Nejlepší hráči utkání: Berri van Maanen (NL) – Zbyněk Sýkora (CZE).
    Konečný stav utkání: 2:2.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z European Wheelchair Floorball Tour 2016. Tereza Košťálová (17:56:59)

44:37
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FRANTIŠEK SYNEK. Bez asistence.

32:01
    Tým Nizozemsko právě vstřelil branku! Autorem branky je ERNST VERMAAS. Asistence: Frans Schutte.

30:01

Po druhé je stav vyrovnaný. Skóre se podařilo srovnat Ernestovi Varmaasovi ve dvacáté třetí minutě. O konečném skóre rozhodne třetí část.

30:00

22:10
    Tým Nizozemsko právě vstřelil branku! Autorem branky je ERNST VERMAAS. Asistence: Bas Akkerman.

15:01

Utkání začali lépe hosté, kteří vedou po patnácti minutách nad Nizozemskem o jednu branku. Trefu do černého poslal Jan Hamák s pomocí od Romana Charváta v jedenácté minutě.

15:00

10:08
    Autorem branky je JAN HAMÁK. Asistence: Roman Charvát.

00:01

Nizozemsko: Berri van Maanen (Han Dirks) – Frans Schutte, Willeke Kemp, Ernst Vermaas, Heval Kisin, Martijn van der Graaf, Tarik Salam, Stan Hoogendijk, Bas Akkerman, Herman Langedoen. Trenéři: Frank Maagenberg, Marjan Deridder.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Česko: Jiří Němec (Jaroslav Novotný) – František Synek, Miroslav Večeřa, Ivan Nestával, Jan Hanák, Bohuslav Dvořák, Zuzana Přibilová, Jan Herman, Zbyněk Sýkora, Jan Rajznover, Roman Charvát. Trenéři: Vladimír Mařík, Tomáš Pek, Karel Jakubál.

Rozhodčí: Michálek, Růžička.

Celá jména sudích:

Petr Michálek;
    David Růžička.

Příjemné páteční odpoledne z hlavního města Prahy, kde zanedlouho budeme svědky pátého zápasu European Wheelchair Floorbaal Tour 2016, ve kterém celek Nizozemsko hostí Česko.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Prahy, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 16:30 hod.

Stadion: Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9, Praha 5 – Radotín.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 23. Vermaas (Akkerman), 33. Vermaas (Schutte) – 11. Hamák (Charvát), 45. Synek

Rozhodčí: Michálek, Růžička