Sunderland – Arsenal 1:4 (kon.) | Manchester Utd. – Burnley 0:0 (kon.) | Middlesbrough – Bournemouth 2:0 (kon.)
Tottenham – Leicester 1:1 (kon.) | Watford – Hull City 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 0:4 (kon.)
Crystal Palace – Liverpool 2:4 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:1 (1:0)
Leicester City
Sobota 29.10.2016, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 10. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (17:57:58)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:20.

Zajímavý zápas desátého kola Premier League mezi Tottenhamem a Leicesterem je za námi. Na gól Vincenta Janssena ze závěru prvního poločasu dokázal krátce po změně stran odpovědět Ahmed Musa, načež se hosté zatáhli do defenzívy, veškeré další šance Spurs ale zůstaly neproměněny. Při Schmeichelovi stáli všichni svatí především necelých deset minut před koncem, kdy Jan Vertonghen hlavou poslal balon do břevna.

90+5

90+4
    Janu Vertonghenovi prostě není souzeno! Belgický stoper napřáhl z dobrých dvaceti metrů, jeho utěšená rána ale proletěla těsně vedle levé tyče!

90+3
    Následná protiakce Tottenhamu neměla dlouhého trvání, Son Heung-minovi bylo odpískáno postavení mimo hru, a hosté tak budou mít spoustu času na rozehrávku.

90+2
    Drinkwaterův povedený centr našel na zadní tyči Andyho Kinga, jehož následnou hlavičku však Hugo Lloris dokázal polapit!

90+1
    V souboji dvou střídajících hráčů Winks nedovoleným způsobem povalil k zemi Jeffa Schluppa, Foxes tak budou zahrávat standardku ze zajímavé pozice.

90
    Někteří diváci už sice opouštějí své sedačky, druhý poločas ale bude ještě o pět minut delší!

89
    Stále sil plný Georges-Kévin N'Koudou prchl po levém křídle a poslal balon do pokutového území, jeho přízemní centr ale skončil bezpečně skryt ve Schmeichelově náruči.

88
    Danny Simpson si počínal nedovoleně v souboji se Son Heung-minem a sudí Madley to navíc "ocenil" udělením žluté karty.

87
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Victor Wanyama, přichází Harry Winks.
    87. Vertonghen hlavičkoval do břevna!

87
    Bezprostředně z něj žádné nebezpečí pro Schmeichela nepramenilo a následná rána Vertonghena byla zblokována, ten samý hráč se ale o chviličku později vyšrouboval ze všech nejvýš a jeho hlavička orazítkovala břevno!

87
    Spurs se však bez potíží ubránili a na druhou stranu se vydal střídající Georges-Kévin N'Koudou, po jehož akci bude Tottenham zahrávat další rohový kop.