Admira – Rapid 1:2 (kon.) | Salzburg – Ried 1:0 (kon.) | Wolfsberger – Mattersburg 3:0 (kon.)
St. Pölten – Rheindorf Altach 0:1 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:2)
SK Rapid Vídeň
Sobota 29.10.2016, 16:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 13. kolo

Přeju hezký zbytek sobotního dne a u sledování online přenosu zase někdy naviděnou. (17:55:45)

První půli ovládli hráči Rapidu, jenže v druhé půli dostali rychlý gól. Admira začala mít velký tlak, který umocnil Mucinic, protože dostal druhou žlutou kartu v zápase. V posledních minutách Rapid zabojoval a udržel jednobrankové vedení. Rapid si odváží do hlavního města další tři bodíky do soutěže.

90+3

90+2
    Hosté hrají nastavení skvěle, protože zastavují každou akci Admiry skvělou obrannou činností

90+1
    Rapid vybojoval rohový kop a bude chtít držet co nejvíc míč u praporku.

90
    Joelinton běžel skoro sám na brankáře, jenže zazmatkoval a obránce Zwierschitz ho stihl doběhnout a skvěle mu odebral míč.

89
    Stopeři Pavic s Lacknerem běží do pokutového území. Hráři Admiry hrají na obrovské riziko.
    87. Obrovská šance domácí Admiry!

87
    Hlavička Lacknera mířila do brány, jenže na brankové čáře stál dobře postavený Schrammel, který odkopává míč co nejdále.

86
    Rohový kop pro Admiru, která mobilizuje své síly dopředu.

85
    Poslední střídání Admiry....

83
    Dobrý centr od Knassmullnera končí po mizerné hlavičce Schmidta vysoko nad branou Strebingera.

81
    Admira začíná být lehce nervózní a tak hráči i fanoušci při každém písknutí sudího, si hlasitě stěžují.

80
    Rapid se rozhodl, že bude hrát na rychlé brejky a tak má Admira obrovský tlak. Akce z 80. minuty ale končí v ofsajdu, v kterém byl Schmidt.

78
    Admira bude mít výhodu o jednoho hráče navíc a má ještě zhruba deset minut na vyrovnání.

77
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mucinic (SK Rapid Vídeň).

76
    Sax se v druhém poločase probudil a opět dovře vystřelil. Míč skvěle vyrazil brankář hostů.

75
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Monschein, přichází Schmidt.