Chrudim – Hořovicko 4:0 (kon.) | Vltavín – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Domažlice – Vyšehrad 3:2 (kon.)
Dobrovice – Převýšov 1:1 (4:2 po pen.) | Tachov – Králův Dvůr 1:1 (2:4 po pen.)
TJ Jiskra Domažlice
3:2 (1:0)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 29.10.2016, 14:30Česká fotbalová liga • 12. kolo

Nakonec jsme sledovali zápas s velkou zápletkou. Domácí sice po poločase vedli 0:1, jenže o vedení přišli a v jednu chvíli dokonce prohrávali 1:2. Jenže pak zaúřadoval střídající Černý, který srovnal na 2:2. V poslední vteřině hry pak dokončil obrat svým druhým gólem v zápase Pavel Fořt! (16:27:26)

90+3
    90+3. Pavel FOŘT - 3:2

90+3
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Tak to byl gól doslova v poslední vteřině! Domácí na začátku třiadevadesáté minuty poslali balon do vápna, kde se nejlépe zorientoval PAVEL FOŘT, který strhl vedení zpět na stranu domácích!

90+2
    Teď ještě Černý přiťukl do velké šance balon Fořtovi, jeho tvrdou ránu ale gólman Winter vyrazil!

90+2
    Již běží poslední vteřinky dnešního zápasu.

90+1
    Po standardce se domácí do šance nedostali, teď jsou u míče opět hráči Vyšehradu.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Po faulu na Černého tady bude ještě jedna standardka pro domácí celek.

87
    Domažlice měly nyní možnost v podobě zahrávání rohového kopu, ke změně stavu to ale nevedlo.

86
    Domácí jsou nastěhovaní na polovině soupeře, konec zápasu se rychle blíží.

83
    Žlutou kartu dostává Jiří Heřman (FK Slavoj Vyšehrad).

81
    Teď měli domácí fotbalisté štěstí, když v další dobré pozici hosté nedokázali zamířit mezi tři tyče. Odkopávat bude gólman Šiman.

79
    Je jasně vidět, že vyhrát dnes chtějí oba celky. V závěru zápasu se tempo hry zvýšilo a nyní jsou u míče více zase hosté.
    76. Daniel ČERNÝ - 2:2

76
    To bylo povedené střídání. Pár minut po svém střídání se prosadil DANIEL ČERNÝ, který srovnává stav zápasu na 2:2!

75
    Domácím se čas rychle krátí. Stav zápasu nyní hraje v jejich neprospěch a do konce chybí něco přes čtvrt hodinky.

73
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází David Smolák, přichází Tadeáš Madej.

70
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Jiří Piroch, přichází Daniel Černý.