Willem II – Groningen 2:1 (kon.) | Heracles – Sparta Rotterdam 2:2 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 0:2 (kon.)
Ajax – Excelsior 1:0 (kon.)
Willem II Tilburg
2:1 (0:0)
FC Groningen
Sobota 29.10.2016, 18:30 • Willem II Stadion • Nizozemská Eredivisie • 11. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (20:22:55)

Strhující závěr zápasu je u konce. Zatímco první poločas branku nepřinesl, ten druhý nabídl hned tři. Domácí vedli po gólu Hayeho, pak ale odpověděl Mahi a hosté mohli naklonit misky vah na svou stranu. Jenže z ojedinělé akce na druhé straně skóroval Nigerijec Ogbeche a vystřelil tak pro svůj tým druhou výhru v sezoně. Tillburg se tak zároveň v tabulce posunul právě před Groningen.

90+4

90+3
    Po střele Mahiho se míč zastavil v chumlu těl před brankou Lamproua.

90+3
    Záhy však faulovaným hráčem Hateboer a je tu ještě jeden nebezpečný přímý kop!

90+3
    Do vápna šel i gólman Padt, ale ani on, ani nikdo jiný se k míči nedostal.

90+2
    Po kombinaci Van Weerta a Hateboera je tu roh pro Groningen.

9+2
    Každou vteřinou jsou domácí vytoužené výhře blíže. Opět je míč daleko od řeckého gólmana.

90+1
    K rozehrávce přímého kopu se postavil Mahi, ale trefil jen prostředek brány, kde byl připravený Lamprou.

90+1
    Hrát se budou ještě tři minuty.

90+1
    Haye však nyní zahrál nešikovně rukou a následovat bue nebezpečný míč do vápna Tillburgu.

90
    Míč na polovině Groningenu, domácí spoří cenné vteřinky.

89
    Až teď se po rychlé výměně míče před pokutovým územím dostal ke střele Van Weert a Lamprou jeho přízemní pokus tygřím skokem lapil.

88
    Tlak Groningenu je zatím hodně křečovitý.

87
    Teď zase logicky mají na spěch hosté, již jsou na útočné polovině.
    85. Bartholomew OGBECHE - 2:1

85
    Willem II právě vstřelil branku!
    Jen jsem to dopsal, už je zase všechno jinak! Po centru z pravé strany od Heerkense podstoupil souboj na hranici pravidel s brankářem Padtem Ojo, rozhodčí nezapískal a BARTHOLOMEW OGBECHE dostal hlavou míč za brankovou čáru.

85
    Hosté v posledních minutách hry prakticky nepůjčují soupeři balon, ale i tak utkání směřuje k zasloužené remíze.