Bologna – Fiorentina 0:1 (kon.) | Juventus – Neapol 2:1 (kon.)
Bologna FC
0:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Sobota 29.10.2016, 18:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 11. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:57:10)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Fiorentiny, která se dnes na výhru ani tolik nenadřela. Výkon domácího týmu byl hodně slabý, v koncovce byla Bologna doslova neškodná a Ciprian Tătăruşanu nemusel řešit jedinou ošemetnou situaci před vlastní brankou. O osudu zápasu rozhodl po půl hodině hry z pokutového kopu Nikola Kalinić, který oplýval po celý zápas značnou aktivitou. V dresu Boloně byl vidět Ladislav Krejčí, který zahrával standardní situace, ale ani on se dnes prosadit, proti silnému soupeři, nedokázal.

90+4

90+3
    Od Angela Da Costy jde další rozehrávka domácích, kteří nevybojovali ani rohový kop a to je zřejmě definitivní konec jejich nadějí na nějaké body.

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Umar Sadiq si trochu naivně říkal o odpískání penalty v pokutovém území, v podstatě se opřel o bránícího Tomoviće a poté klesl k zemi...

89
    Nikola Kalinić fauluje na útočné polovině, domácí rozehrávají, míč míří na polovinu Fiorentiny, ale na hrací ploše se objevil druhý míč.

88
    Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).

87
    Z pravé strany rozehrál rohový kop hostů Cristian Tello, ale domácí v pohodě odvrací.
    86. Nikola Kalinić nepřekonal z pravé strany Angelo Da Costu

86
    A znovu se dostal do šance Nikola Kalinić, kterého tentokrát skvěle vychytal Angelo Da Costa! Další roh pro Fiorentinu.

85
    Fiorentina získává rohový kop, který Borja Valero rozehraje z levé strany.

84
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Sebastián Cristóforo.

82
    Pas za obranu Fiorentiny, nabíhá si tam Umar Sadiq, jenže ten je zhruba metr v ofsajdu.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, ze strany Boloně je to opravdu velký zmar.

79
    Ladislav Krejčí vybojoval míč pro svůj tým, pak ho dostal Filip Helander, který ho okamžitě nakopl dopředu, kde ho domácí zase ztrácejí...

77
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Erick Pulgar, přichází Federico Di Francisco.

76
    Luca Rizzo s míčem na pravé straně, neměl komu přihrát, tak vystřelil a prověřil připravenost gólmana Fiorentiny, Ciprian Tătăruşanu drží i nadále čisté konto.

75
    Utkání se rozhodně nehraje v rukavičkách, hra je často přerušována vinou nedovolených zákroků.

74
    Žlutou kartu dostává Blerim Džemaili (Bologna FC).

73
    Kalinić opět za obranou Boloně a opět je to ofsajd!

72
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Carlos Sánchez.

71
    Ladislav Krejčí fauluje na útočné polovině, na řadu přichází střídání v sestavě hostů.

70
    Posledních dvacet minut dnešního utkání, hosté stále drží těsné vedení.

67
    Akce domácích končí po přechodu přes půlící čáru útočným faulem, to je zmar, velký zmar domácích.
    Nikola Kalinić stále jediným střelcem dnešního utkání

66
    Tentokrát Josip Iličić zakončil z pravé strany, zpoza vápna, ale se střelou si Angelo Da Costa s přehledem poradil.

65
    Borja Valero posílá pas do vápna domácího týmu, z levé strany, tam si nabíhá Josip Iličić, ale před ním odehrál míč jeden z obránců.

64
    Fiorentina na útočné polovině, domácí se urputně brání, zatím úspěšně.

62
    Kalinić si naběhl opět za obranu soupeře, ale z pravé strany trefil pouze boční síť.

62
    Český internacionál ve službách domácího týmu poslal centr do vápna, kde si ho ze vzduchu stáhl Ciprian Tătăruşanu.

61
    Ladislav Krejčí bude rozehrávat volný kop domácích, na útočné polovině, ze střední vzdálenosti.

60
    Je za námi hodina hry, nyní sledujeme vyrovnanější hru, než v dosavadním průběhu, kdy byli lepší hosté, dočkáme se také vyrovnání?

58
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Umar Sadiq.

56
    Také na druhé straně je pískán ofsajd, v němž se ocitá Saphir Taïder.

55
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Carlos Salcedo, přichází Nenad Tomović.

55
    Nikola Kalinić si naběhl za obranu soupeře, ale je pískán ofsajd.

54
    Také rohový kop domácích rozehrával Krejčí, ale tentokrát si Ciprian Tătăruşanu stáhl míč do své náruče.

53
    Ladislav Krejčí rozehrál volný kop z levé strany, zpoza vápna vypálil Taider, ale Ciprian Tătăruşanu vyrazil na roh.

52
    Žlutou kartu dostává Carlos Salcedo (ACF Fiorentina).

51
    Ale znovu, Bologna se dostala za půlící čáru, ale pak následoval nepřesný pas, míč končí v autu.

49
    Nikola Kalinić se dostal k hlavičce, po centru z levé strany, ale poslal míč pouze nad branku domácího týmu.

48
    Útočným faulem končí akce Bologni, mezitím hosté rychle rozehráli a po pravé strany se dostali k pokutovému území soupeře.

47
    Také začátek druhého poločasu patří hlavně hostům, kteří drží míč.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

První poločas skončil vítězstvím Fiorentiny, která se dostala do vedení díky proměněné penaltě Kaliniče v 31. minutě. Vedení je to zasloužené, Fiorentina byla v první půli lepší, patřil jí střed hřiště a častěji se dostávali do zakončení.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Sudí nastavil dvě minuty v prvním poločase, ty pomalu spějí ke svému konci.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté s míčem u půlící čáry.

43
    Hraje se ve středu hřiště, hosté získávají míč.

41
    Žlutou kartu dostává Nikola Kalinić (ACF Fiorentina).

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, hosté vedou díky proměněné penaltě z 31. minuty.

39
    Od Kaliniće se míč odráží mimo hřiště, odkop od branky Bologni.

37
    Erick Pulgar pálí vedle branky Fiorentiny.

35
    Džemaili rozehrává volný kop domácích.
    31. Nikola KALINIĆ - 0:1

31
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    NIKOLA KALINIĆ s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou do vedení.
    29. Červená karta

29
    Červenou kartu dostává Daniele Gastaldello (Bologna FC), pokutový kop pro Fiorentinu.

28
    Žlutou kartu dostává Ibrahima M'Baye (Bologna FC).

22
    Bologna ztrácí míč před půlící čárou.

20
    Domácí po delší době na polovině soupeře.

17
    Hosté vybojovali rohový kop.

16
    Josip Iličić centruje z levé strany před branku Bologni, kde vedle branky hlavičkuje Nikola Kalinić.

15
    Federico Bernardeschi neodcentroval, to se ale povedlo vzápětí Milićovi, který vybojoval rohový kop pro Fiorentinu.

14
    Bologna se stále brání, Fiorentina je aktivnější v úvodu zápasu.

12
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Luca Rizzo.

11
    Nepříjemný pohled na Simone Verdiho, který je odvážen ze hřiště na nosítkách.

10
    Je to Simone Verdi, který odkulhal za postranní čáru a nakonec tam ani nedošel, musel být podpírán, pro tohoto hráče zřejmě dnešní zápas skončil.

9
    S domácím borcem to zatím nevypadá dobře.

8
    Josip Iličić fauluje jednoho z domácích borců, ten musí být ošetřován přímo na trávníku.
    7. Angelo Da Costa skvěle vychytal Josipa Iličiće

7
    Gólová šance hostů, z pravé strany nepřekonal Da Costu Josip Iličić!

7
    Hosté se i nadále drží na útočné polovině.

5
    Fiorentina se snaží zaútočit, Borja Valero pálí před pokutovým územím soupeře, ale jeho pokus je zablokován.
    3. První zajímavá akce zápasu, domácí Helander těsně míjí hlavou branku soupeře.

3
    Verdi rozehrál rohový kop z levé strany, ve vápně Fiorentiny vystoupal nejvýše Filip Helander, který poslal míč jen kousek vedle branky hostů!

3
    Ladislav Krejčí vybojoval rohový kop v souboji s Carlosem Salcedem.

2
    Domácí s míčem u půlící čáry, následuje pas na levou stranu.

1

Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Bologna FC: A. Da Costa – M'Baye, Gastaldello, Helander, Masina – Džemaili, Pulgar, Taïder, Verdi – Floccari, Krejčí.
    Náhradníci: A. Gomis, Sarr – Oikonomou, Krafth, Viviani, Mounier, Di Francisco, Nagy, Donsah, Sadiq, Rizzo, Ferrari.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Salcedo, Gonzalo Rodríguez, Astori – Tello, Vecino, Valero, Milić – Bernardeschi, Iličić – N. Kalinić.
    Náhradníci: Lezzerini – De Maio, Badelj, C. Sánchez, Zárate, Olivera, Diks, Cristóforo, Hagi, Chiesa, Babacar, Tomović.

Rozhodčí: Valeri – Liberatore, Carbone.

ACF FIORENTINA
    Fiorentina musí roložit zápasovou zátěž mezi ligovou soutěž a Evropskou ligu. V té si Fiorentina vede výborně, po třech zápasech je se sedmi body v čele skupiny J! Naposledy uspěla na hřišti Slovanu Liberec (3:1), když předtím doma smetla ázerbajdžánský Karabach výsledkem 5:1. V lize to již taková sláva není, bilanci Fiorentiny sráží časté remízy (čtyři z devíti zápasů).

BOLOGNA FC
    Bologna je silná hlavně na svém hřišti, kde z doposud nasbíraných třinácti bodů uhrála hned deset. Nebýt nečekané porážky v úvodu října s Janovem, mohla být tato bilance domácích zápasů ještě lepší. V posledních kolech se z Bologni stává remízový král, hned čtyři z pěti zápasů skončily nerozhodně.

Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenáctého kola italské Serie A, v němž domácí BOLOGNA FC přivítá ACF FIORENTINU. Utkání se odehraje na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.